Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 155
2776519
34271
432
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1982. "Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége" arany fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, igazolvánnyal T:1-
2 000 HUF
2729917
34272
432
Numismatics
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, T:1- / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" gilt, enamelled bronze decoration with ribbon C:AU NMK 720.
18 000 HUF
2762539
34273
432
Numismatics
2 600 HUF
2784522
34274
432
Numismatics
~1990. "Romániai Magyar Cserkészszövetség - Jó munkát - Légy résen" zománcozott tombak jelvény T:1
3 000 HUF
2762546
34275
432
3800
Numismatics
~1990. "1956-os Emlékérem / A hazáért és a szabadságért" ezüstözött bronz kitüntetés fül és szalag nélkül, miniatűrrel, dísztokban, hátoldalán "D.L. Vésnök Kft." gyártói jelzéssel, nem publikált, ritka adományozási forma T:1- patina
NMK 749
3 800 HUF
2747118
34276
432
55000
Numismatics
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval, rátét nélküli rozettával eredeti tokban T:1 / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, service ribbon and green enamel rosette, in original case C:UNC
NMK 741.
55 000 HUF
2681130
34277
432
Numismatics
2 000 HUF
2778101
34278
432
Numismatics
2002. "FIFA Világkupa, Korea-Japán - Fujifilm" műgyantás fém kitűző (40x27mm) T:2
1 400 HUF
2762513
34279
432
3400
Numismatics
2006. "Magyar Vidék Országos '56-os Szövetség" kétoldalas, ezüstözött bronz kitüntető érem mellszalagon T:1
3 400 HUF
2756446
34280
432
Numismatics
2010. "Pécs 2010" eozin mázas porcelán kitűző tokban (22x22mm) T:1
2 600 HUF
2695023
34281
432
Numismatics
DN "Felső Krisztinakörúti Kaszinó" zománcozott kitűző (30mm) T:2 zománchiba
6 000 HUF
2679916
34282
432
Numismatics
~1970. "MV (Munkavédelmi Őr)" festett fém jelvény (36mm) T:2
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035