Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 155
2770765
34319
432
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
Lengyelország 19xklf városi jelvény, közte Krakkó, Poznan, Lublin, Kielce, Wroclaw, Szczecin T:1-2
Poland 19xdiff city badges, within Kraków, Poznan, Lublin, Kielce, Wroclaw, Szczecin C:UNC-XF
2 000 HUF
2770759
34320
432
Numismatics
Németország 9xklf városi jelvény, benne Potsdam, Dessau, Drezda, Stassfort, Berlin, Lipcse, Suhl, Köln T:1-2
Germany 9xdiff city badges, within Potsdam, Dessau, Dresden, Stassfort, Berlin, Leipzig, Suhl, Köln C:UNC-XF
1 400 HUF
2784677
34321
432
Numismatics
Románia ~1980-1990. "A Vöröskereszt ápolója" zománcozott tombak jelvény + "G.P.A.S. - R.P.R. (Egészségügyi Védelem - Román Népköztársaság)" zománcozott Cu jelvény + "Medicina Generalis" zománcozott tombak jelvény T:1,2- jelentős zománchiány Romania ~1980-1990 "Soră de Cruce Rosie" enamelled tombak badge + "G.P.A.S. - R.P.R. (Gata pentru Apararea Sanitara - Republica Populară Romînă)" enamelled Cu badge + "Medicina Generalis" enamelled tombak badge C:1,2- significant enamel deficiency
1 000 HUF
2736980
34322
432
Numismatics
2 000 HUF
2714080
34323
432
Numismatics
Románia ~1950. "Mindig készenlétben" aranyozott, zománcozott úttörőjelvény + ~1960. aranyozott, zománcozott úttörőjelvény T:2
Romania ~1950. "Sint gata intotdeauna" gilt, enamelled pioneer badge + ~1960. gilt, enamelled pioneer badge C:XF
1 800 HUF
2696770
34324
432
75000
Numismatics
1914. "Magyar Bányász és Kohász Altisztek Országos Congressusa - 1914 Petrozsény" jelzetlen Ag gomblyukjelvény, "F. SCHAEFFLER WIEN VII. NEUBAUG. 60" gyártói jelzéssel (11,02g/41x29mm) T:1-,2
Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Magyar Bányász és Kohász Altisztek Országos Congressusa - 1914 Petrozsény Hungarian Miners and Metallurgists National Congress - Petrosani 1914" Ag badge without hallmark, with "F. SCHAEFFLER WIEN VII. NEUBAUG. 60" maker's mark (11,02g/41x29mm) C:AU,XF
75 000 HUF
2784923
34325
432
Numismatics
Románia ~1980. Egészségügyi témájú jelvény tétel "A Vöröskereszt ápolója" zománcozott tombak jelvény (25x20mm) + "Tiszteletbeli véradó" műgyantás fém jelvény (47x30mm) + csepp alakú vöröskeresztes műgyantás fém jelvény (17x9mm) T:1 Romania ~1980. Healthcare themed badge lot "Soră de Cruce Rosie" enamelled tombak badge (25x20mm) + "Donator Onorare" synthetic resin metal badge (47x30mm) + drop shaped with red cross synthetic resin metal badge (17x9mm) C:UNC
1 600 HUF
2742149
34326
432
Numismatics
Románia DN "FAR (Federatia Aeronautica Romana - Romániai Repülő Szövetség)" részben zománcozott jelvény (29x26mm) T:1-
3 000 HUF
2784890
34327
432
Numismatics
Románia, Magyarország ~1980-1990. 4 darabos egészségügyi témájú zománcos és műgyantás fém jelvény tétel, közte "A Vöröskereszt ápolója","Tiszteletbeli véradó","Magyar Vöröskereszt" T:1- sérült tű Romania Hungary ~1980-1990. 4 pieces healthcare themed enamelled and synthetic resin metal badge lot, among "Soră de Cruce Rosie","Donator de Onorare","Hungarian Red Cross" C:AU damaged pin
2 000 HUF
2784852
34328
432
Numismatics
Románia ~1970-1980. 3xklf filatélia tematikájú tétel "Kezdő bélyeggyűjtő" műgyantás fém jelvény (18x15mm) + "AFR (Filatélia Egyesület, Románia)" zománcos tombak jelvény (20x15mm) + 1989. "Socfilex'89 Bacău" zománcos tombak jelvény (26mm) + 1975. "Kiállítás filatélia témában - Konstanca" fém jelvény (30mm) T:1- patina Romania ~1970-1980. 3xdiff philately themed lot "Pionier Filatelist" synthetic resin badge (18x15mm) + "AFR (Asociaţia Filateliţilor România)" enamelled tombak badge (20x15mm) + 1989. "Socfilex'89 Bacău" enamelled tombak badge (26mm) + "Expoziţia de Filatelie Tematica - Conştanţa" metal badge (30mm) C:AU patina
1 600 HUF
2784787
34329
432
Numismatics
Románia 1983-1989. 3 darabos filatélia tematikájú tétel 1983 "20 éves a Filatéliai Kör - Fogaras 1958-1983" műanyag jelvény (36x47mm) + DN "AFR (Román Filatélia Egyesület)" műgyantás fém jelvény (20x14mm) + 1989. "Socfilex'89 - Bacău" zománcozott tombak jelvény (26mm) T:1- Romania 1983-1989. 3 pieces philately themed badge lot 1983. "25 Ani - Cercul Filatelic, Cetatea - Fagaraş 1958-1983" plastic badge (36x47mm) + ND "AFR (Asocia?ia Filateli?tilor România" synthetic resin metal badge (20x14mm) + "Socfilex'89 - Bacău" enamelled tombak badge (26mm) C:AU
1 600 HUF
2784793
34330
432
Numismatics
Románia 1991. "Madarasi Hargita" festett, eloxált Al jelvény (30mm) + természetjáró zománcos tombak jelvény (22mm) T:2 sérült tű
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035