19082.
432. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Antik Ezüst (Ag) 1855. tejmerőkanál, kopott érmés berakással (tallér1599 Christian II), jelzett, horpadásokkal, h: 21 cm, nettó: 84g