Books: Law

Number of items: 14

[Werbőczy István (1465-1541)] Verbőczi István: Magyar és Erdély-országnak Törvény-könyve, íratott - 1514. esztendőben. Posonban és Pesten, 1806., Füskúti Lander Mihály költségével, és betűivel, 1 t.+516+25 p. Átkötött modern félvászon-kötés, javított kötéssel és címképpel, foltos lapokkal, a címlapon bejegyzéssel, pár helyen aláhúzással.
15624.

[Werbőczy István (1465-1541)] Verbőczi István: Magyar és Erdély-országnak Törvény-könyve, íratott - 1514. esztendőben. Posonban és Pesten, 1806., Füskúti Lander Mihály' költségével, és betűivel, 1 t.+516+25 p. Átkötött modern félvászon-kötés, javított kötéssel és címképpel, foltos lapokkal, a címlapon bejegyzéssel, pár helyen aláhúzással.

80 000 HUF
216,22
235,29
Jogi kolligátum: Justinianus császár: Institutionum Libri IIII Coloniae Allobrocum (Cologny) 1627. Philipp Albert. 48 + 471 + 28 p.;  Iuirs civilis Romintia et progressus Ad. leg. XII. tabularum... Coloniae Allobrocum (Cologny) 1627. Philipp Albert. 195p.  Tituli Tractatus que iuris civilis studio in primis necessarij...  n.h. 1622. Samuel Crispini. 232 p.  Korabeli szúrégott pergamen kötésben /  Legall colligate of 3 works in slightly damaged pergamin binding
15625.

24 000 HUF
64,86
70,59
19
1844 Gesetz-Artikeln des Reichstages vom Jahre 1844. hn., nyn., 36 p.
15626.

6 000 HUF
A magyar börtönügy. A szabadságvesztésbüntetések végrehajtása. Bp., 1929, Pallas-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés. + Az Országos Börtönügyi Múzeum tárgyainak ismertetése, könyvtárának és irománytárának jegyzéke. Bp., 1923, Országos Börtönügyi Múzeum Igazgatósága, 80 p. Fűzés nélkül, széteső állapotban.
15628.

4 800 HUF
12,97
14,12
A Magyar Büntető Törvénykönyv a kihágásokról, kiegészítve a rávonatkozó törvényekkel, belügyminiszteri és curiai határozatokkal vaalmint tolonc-szabályzattal. Bp-Szeged., 1907. Várnay. 96p. Korabeli foltos papírkötésben, egy előzéklap sérült
15629.

3 000 HUF
15630.

3 600 HUF
9,73
10,59
15631.

5 000 HUF
A gyógyszerészet jogszabályainak kompendiuma. Összeáll.: Réthelyi József. Bp., [1926], Athenaeum (A gyógyszerészet tankönyve 4.). Vászonkötésben, kissé kopott
15632.

2 000 HUF
Büntetőtörvénykönyvek és a bűnvádi perrendtartás. Bp., 1908. Benkő Gyula. 32p. Kiadói papírkötésben
15633.

2 400 HUF
15634.

1 200 HUF
Igazságügyi iratmintatár I-IV. köt. Szerk.: Dr. Lányi Márton, Dr. Sándor Aladár, Dr. Tatics Péter. Bp., 1932., Grill Károly. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
15635.

2 800 HUF
7,57
8,24
Iparügy. Szerk.: Térfi Gyula. A Magyar Közigazgatársi Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1911., Grill Károly, XVI+4+1170 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az első 4 lap kijár és sérült.
15636.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF