Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 46

A Borászati Lapok zsebnaptára az 1901. évre. Szerk.: Drucker Jenő. Kiadja a Borászati Lapok kiadóhivatala. Második évfolyam. Bp., 1901, Pátria, 2 sztl. lev.+ 296+2 p. + 12 sztl. lev. Kiadói félvászon-kötés, névbejegyzéssel, két lapon ceruzás jegyzettel, a kötés kissé sérült, az utolsó pár lap a kötésnél szakadt, a könyv végén a reklámok előtt (12 sztl. lev.) előtt pár lap hiányzik.
17102.

A "Borászati Lapok" zsebnaptára az 1901. évre. Szerk.: Drucker Jenő. Kiadja a "Borászati Lapok" kiadóhivatala. Második évfolyam. Bp., 1901, "Pátria", 2 sztl. lev.+ 296+2 p. + 12 sztl. lev. Kiadói félvászon-kötés, névbejegyzéssel, két lapon ceruzás jegyzettel, a kötés kissé sérült, az utolsó pár lap a kötésnél szakadt, a könyv végén a reklámok előtt (12 sztl. lev.) előtt pár lap hiányzik.

8 500 HUF
22,97
André Dominé: Bor. Bp.,2008, Vince. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval 928p.
17103.

5 000 HUF
1909 Méhészeti Lapok. XIV. évf. 1-12. sz. Teljes évfolyam. Szerk.: Binder Iván. Két szám foltos, egyébként jó állapotban.
17104.

3 000 HUF
1908 Méhészeti Lapok. XIV. évf. 2-12. sz. Majdnem teljes évfolyam. Szerk.: Binder Iván. Kisebb foltoktól eltekintve jó állapotban.
17105.

3 000 HUF
Hogyan készül a jó sütemény? Megmondja nekünk a világos fej! Dr. Oetker receptgyűjtemény. Kiadói papírkötés, kissé sérült.
17106.

3 000 HUF
Dr. Oetker. 100 sütemény recept. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17107.

3 000 HUF
Dr. Oetker sütemény receptek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17108.

3 000 HUF
cca 1920-1940 Váncza Sütőpor Kincses receptkönyv. Bp., Forrás-ny., 16 p.
17109.

cca 1920-1940 Váncza Sütőpor Kincses receptkönyv. Bp., "Forrás"-ny., 16 p.

1 200 HUF
Legjobb receptek tejjel és tejtermékkel készíthető ételekről. Magyar szakácsok köre, 1933. 16p. Fűzve, papírborítóval. A receptek mellett a beküldő - általában hotel - szakácsok neveivel is . Kis szakadással
17110.

3 000 HUF
13
Franz Lampeitl: Méhészek könyve. Ford.: Deákné dr. Paulus Petra. Bp., 2010, Mezőgazda Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17111.

3 600 HUF
9,73
10,59
dr. Járó Zoltán: Talajtípusok. Bp., Orsz. Erdészeti Főigazgatóság. 151p. Kiadói vászonkötésben
17112.

1 800 HUF
17
Kávé a világ körül. Bp., é.n. Napraforgó. Kiadói kartonált papírkötésben. Kávé receptekkel.
17113.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF