16620. 432. Closed Online auction Books: Architecture, Art
3 000 HUF
22
0 HUF
Rerrich Béla: Kertes ház. Hogyan építsem meg kertes házamat és hogy rendezzem be a házi kertemet? Bp.,[1921.],Franklin. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, foltos.
Photo of the item taken by : scanner