Printed Materials

Number of items: 259

cca 1895-1905 Dekorative Vorbilder, össz. 3 db szecessziós (Jugendstil) madarakat (bagoly, daru stb.) ábrázoló nyomat, papír. 2 db Georg Sturm (1855-1923) akvarellje után. Lapméret: 25x35 cm
14743.

1 800 HUF
13
cca 1896 5 db színes növényi témájú illusztráció (Teremnövények I-II., Kaktuszok és kaktusztermetű kövér növények stb.), Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., 24x30 cm
14744.

2 000 HUF
cca 1896 Címerek és rendjelek (kitüntetések), 2 db nyomat, papír, Pallas Nagy Lexikona, 24x30 cm
14745.

1 400 HUF
cca 1896 Európai népviseletek I-II., 2 db nyomat, papír, Pallas Nagy Lexikona, kissé foltos, 24x28 cm
14746.

1 400 HUF
cca 1896 Magyar nemzeti viseletek I-II. (népviseletek), 2 db nyomat, papír, Pallas Nagy Lexikona, 24x28 cm
14747.

1 400 HUF
cca 1896 5 db színes madár témájú illusztráció (külföldi szobamadarak, kacsafelék, kolibrik stb.), Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., helyenként kissé foltos, 24x30 cm
14748.

2 000 HUF
1897 Bálványosfürdő (Băile Bálványos), leporelló album 6 db képpel, aranyozott vászonkötésben, 14x11 cm
14749.

9 000 HUF
24,32
26,47
1897 Francesco Vinea (1845-1902) festménye után: A szerelem tavasza (Printemps damour). Nyomat, papír. Blechinger&Leykauf kiadása. Jelzett a nyomaton. Feltekerve, lap széle kissé sérült. 41x74 cm
14750.

3 800 HUF
10,27
11,18
cca 1900 Gyümölcsfajták (alma, körte), 2 db nyomat, papír, Meyers Konversations-Lexikon 6. kiadás, 24,5x30 cm
14751.

1 400 HUF
11
14752.

4 000 HUF
cca 1900 20 lap divatképekkel egy francia divatlapból (Le Moniteur de la Mode), egyik lap széle sérült és hiányos. 38x28 cm
14753.

2 000 HUF
23
cca 1900 20 db Mikulás matrica
14754.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF