Printed Materials Number of items: 259
2781044
14731
432
Printed Materials
Other collectibles
cca 1870 Csipkés szentkép, szép állapotban
1 800 HUF
2785686
14732
432
Printed Materials
Other collectibles
1861 Kassa, szabad kir. város képviselő-testületének névjegyzéke
3 000 HUF
2785551
14733
432
2200
Printed Materials
Other collectibles
1872 Felhívás ipari és bányászati bizottmánytól a bécsi világkiállítással kapcsolatban
2 200 HUF
2785646
14734
432
3200
Printed Materials
Other collectibles
1875 Moson megye, névjegyzék-összeírásról szóló választási hirdetmény
3 200 HUF
2783134
14735
432
Printed Materials
Other collectibles
cca 1880 Nagyrápolti Szentgyörgyi Imre (1827-1901) 1848-49-es hadnagy, később igazságügyi államtitkár névjegykártyája
4 000 HUF
2781034
14736
432
Printed Materials
Other collectibles
cca 1880 Miatyánk, képes litho imafüzet
1 600 HUF
2787766
14737
432
Printed Materials
Other collectibles
1890 Báli emlék nyomtatott címke + 2 mulatozókat ábrázoló, későbbi grafika
1 600 HUF
2779419
14738
432
Printed Materials
Other collectibles
cca 1890-1900 Bihar vármegyei népviselet - Magyarok, Oláhok, Nagyszalonta és vidéke. A "Magyarország vármegyéi és városai" sorozat 3 db képmelléklete. Színes litográfia, papír. Bp., "Apollo" Irodalmi és Nyomdai Rt., kissé foltos, lapméret: 20x28 cm
1 800 HUF
1863437
14739
432
Printed Materials
Other collectibles
1890 A Földművelésügyi Magyar Királyi Ministerium Vízrajzi osztályának Évkönyvei III. kötet. 1888-iki (harmadik) évfolyam. Szerk.: Péch József. Bp.,1890,(Franklin-ny.),96 p.+2 t.+II-VI.,VIII. mellékletek (I-X,XII-XIV. táblák. Kiadói félvászon-kötés, hiányos mellékletekkel.
9 000 HUF
2735765
14740
432
Printed Materials
Other collectibles
3 600 HUF
2783317
14741
432
Printed Materials
Other collectibles
cca 1895-1900 A kis címer és az egyesített, vagyis közép címer, színes nyomat a Pallas Nagy Lexikonából, üvegezett fakeretben, 23,5x29 cm
2 400 HUF
2785571
14742
432
Printed Materials
Other collectibles
1925 3 db választási nyomtatvány
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035