Judaica

Number of items: 17

1940 201/7. tábori vegyes / zsidó munkás század munkaszolgálatosának 12 db levelezőlapja
14321.

18 000 HUF
48,65
52,94
1941 Kivonat a Budai Izraelita Hitközség születési jegyzékéből, Dr. Benochofsky Imre főrabbi aláírásával
14322.

2 400 HUF
1935 Anyakönyvi kivonat (Székelyföld, Fenyéd) hátoldalára kiállított katolikus egyházból való kilépési igazolvány, áttérés izraelita vallásra
14323.

2 400 HUF
1939 Házassági anyakönyvi kivonat egy 1859-ben kötött házasságról, főrabbi aláírásával, okmánybélyeggel, hajtott
14324.

2 400 HUF
cca 1942 Zsidó lány, blúzán Dávid-csillaggal, fotó, 6×4,5 cm
14325.

20 000 HUF
54,05
58,82
10
1935 elhunyt izraelita hölgy halálának évfordulóit tartalmazó megemlékező könyvecske, benne fotókkal róla, szárított virágokkal, levelezőlappal
14326.

4 000 HUF
1942-1976 Zsidó származású személy iratai: iparengedély visszaadás, vöröskeresztes fogolytábori lap, névváltoztatási lap, polgári személyi lap, 4 db
14327.

4 000 HUF
Barna izraelita vászon (oltár dísz), korának megfelelő sérülésekkel, 156x127 cm
14328.

1 000 HUF
11
1889. Budai Izreelita Beteg-Segélyező és Temetkezési Egylet. Lepel, fém szállal hímzett, FRAGMENTUM, korának megfelelő sérülésekkel. Közepén hímzett héber felirat: Szegény egyetlenek. 92x86 cm
14329.

1889. Budai Izreelita Beteg-Segélyező és Temetkezési Egylet. Lepel, fém szállal hímzett, FRAGMENTUM, korának megfelelő sérülésekkel. Közepén hímzett héber felirat: "Szegény egyetlenek". 92x86 cm

11 000 HUF
29,73
32,35
Régi kék széder terítő, korának megfelelő sérülésekkel, 63x57 cm
14330.

1 000 HUF
Lilás izraelita vászon, korának megfelelő sérülésekkel, 72x65 cm
14331.

1 000 HUF
Bézs izraelita vászon, korának megfelelő sérülésekkel, 22x108 cm
14332.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF