10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Herendi fácán mintás tejkiöntő, feltehetően egy 12 személyes teás készletnek lehetett a része, nagy méretű, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, m: 12 cm