Number of items: 422

11616.

10 000 HUF
27,03
29,41
11617.

7 000 HUF
18,92
20,59
Unterweissbach porcelán nő, kézzel festett, jelzett, sérült, m:24 cm (terv: Kurt Steiner)
11618.

7 000 HUF
18,92
20,59
Crown Staffordshire jelzett angol porcelán mokkás csésze párban. Matricás, jelzett, minimális kopással
11619.

10 000 HUF
27,03
29,41
Villeroy & Boch antik süteményes tányér, 4db, kis kopásokkal, jelzett, d: 20 cm
11620.

12 000 HUF
32,43
35,29
Jelzés nélkül: Rokokó szerelmi jelenetet ábrázoló gyertyatartó. Kézzel festett, kisebb lepattanásokkal. 36 cm
11621.

10 000 HUF
27,03
29,41
Vileroy & Boch virágos étkészlet. Hat személyes Matricás, jelzett, minimális mázhibákkal
11622.

40 000 HUF
108,11
117,65
Alt Wien teáskanna. Részben kézzel festett porcelán, kis kopással 20x15 cm
11623.

12 000 HUF
32,43
35,29
14
Kínai váza, porcelán, mázalatti kobaltkék virágdíszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11624.

8 000 HUF
Kínai váza, porcelán, mázalatti kobaltkék virágdíszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
11625.

8 000 HUF
Japán Hinamatsuri babafigura 2db, Kutani porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5-9,5cm
11626.

8 000 HUF
Raffaello Romanelli (1856-1928) nyomán, Venus. Biscuit porcelán, olvashatatlan jelzéssel, hibátlan, m: 24 cm
11627.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF