14331.
431. Closed Online auction
Photo
3 000 HUF
Karel Van Gerven (1941-) vintage fotóművészeti alkotása, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, plexiüvegezett keretben, hátoldalán a művész címkéjével, 17x17 cm / Karel Van Gerven (1941-) Belgian photographer's vintage work, signed, artist's proof, framed