10260. 431. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Munkácsy Mihály után Kórusz József (1927-2010): Anya gyermekeivel, rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lap széle foltos. Sérült üvegezett fa keretben, 31x23 cm.
Photo of the item taken by : pk