28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Ajtai Tamás (1952-): Konstruktív élmény. Olaj, pasztell, ceruza, kollázs, vászon, jelzett, hátoldalán feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 30×30 cm