Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 164

1921. Magyar Kerékpáros Szövetség / I. díj 2km 1921. V. 22. kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem, biciklikerék díszítménnyel (29,70g/0.800/40mm) T:1- patina
31650.

1921. "Magyar Kerékpáros Szövetség / I. díj 2km 1921. V. 22." kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem, biciklikerék díszítménnyel (29,70g/0.800/40mm) T:1- patina

6 000 HUF
1922. 50 éves az Óbudai Tornaegylet bronz plakett (49x45mm) T:1- patina
31651.

1922. "50 éves az Óbudai Tornaegylet" bronz plakett (49x45mm) T:1- patina

2 000 HUF
1923. Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete kétoldalas bronz díjérem, ARKANZAS BP gyártói jelzéssel, hátoldalán Súly II. 1940 gravírozással (40mm) T:1-
31652.

1923. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete" kétoldalas bronz díjérem, "ARKANZAS BP" gyártói jelzéssel, hátoldalán "Súly II. 1940" gravírozással (40mm) T:1-

1 400 HUF
1925. I. H. V. 1925. MOEKE jelzett Ag kerékpáros díjplakett FO, WR és 800 beütésekkel, füllel (15,12g/0.800/42x25mm) T:1-,2 ü., ph.
31653.

1925. "I. H. V. 1925. MOEKE" jelzett Ag kerékpáros díjplakett "FO", "WR" és "800" beütésekkel, füllel (15,12g/0.800/42x25mm) T:1-,2 ü., ph.

3 200 HUF
8,65
9,41
1925. Békessy Béla Emlék Verseny - I. díj kétoldalas, jelzett, aranyozott Ag díjplakett, SGA gyártói jelzéssel (59,96g/0.800/39x69mm) T:2 aranyozás kopott
31654.

14 000 HUF
37,84
41,18
1926. kétoldalas bronz kerékpáros díjérem mellszalagon, hátoldalán Szentgotthárdi Kerékpáros Egylet 1926. szept. 5. Nemzetközi és Orsz. Versenye gravírozással T:1-,2
31655.

1926. kétoldalas bronz kerékpáros díjérem mellszalagon, hátoldalán "Szentgotthárdi Kerékpáros Egylet 1926. szept. 5. Nemzetközi és Orsz. Versenye" gravírozással T:1-,2

1 800 HUF
1926. 1896 - Vándor Kedv Kerékpárkör - Budapest / 1896 - 30 éves jubileuma - 1926 jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel és díszítménnyel (16,66g/0.750/37x38mm) T:1- patina
31656.

1926. "1896 - Vándor Kedv Kerékpárkör - Budapest / 1896 - 30 éves jubileuma - 1926" jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel és díszítménnyel (16,66g/0.750/37x38mm) T:1- patina

3 200 HUF
8,65
9,41
1927. Körzeti Leventeverseny Szászvár 1927 kétoldalas, ezüstözött fém díjérem Arkanzas Budapest gyártói jelzéssel, Metal jelzéssel (40mm) T:1- ph.
31657.

1927. "Körzeti Leventeverseny Szászvár 1927" kétoldalas, ezüstözött fém díjérem "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel, "Metal" jelzéssel (40mm) T:1- ph.

1 400 HUF
1928. K.A.C. jelzett Ag díjérem hátoldalán K.A.C. 1928. X.21. gravírozással, SGA gyártói jelzéssel (11,55g/0.800/32mm) + 1926. bronz díjérem füllel, hátoldalán 1926. II. díj gravírozással (28mm) T:2,2- patina, az egyikről letört a fül
31658.

1928. "K.A.C." jelzett Ag díjérem hátoldalán "K.A.C. 1928. X.21." gravírozással, "SGA" gyártói jelzéssel (11,55g/0.800/32mm) + 1926. bronz díjérem füllel, hátoldalán "1926. II. díj" gravírozással (28mm) T:2,2- patina, az egyikről letört a fül

4 000 HUF
1929. Az érdem jeléül - Dobogókő 1929 ezüstözött bronz plakett S.G.A. gyártói jelzéssel (57x37mm) T:2,2- ph.
31659.

1 400 HUF
1930. Vezér István VII. o.t. 1929-1930 évi házi bajnoknak 350-400°-on Br lemezplakett (85x52mm) és Bajnok ábrázolású Br éremmel (140mm), fekete fatalapzaton, akasztóval (185x256x16mm) T:2-
31660.

1 200 HUF
~1930. Magyar Olasz Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1920 / 4x60 m női váltó I. ezüstözött bronz díjérem (47mm) T:2 patina
31661.

~1930. "Magyar Olasz Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1920 / 4x60 m női váltó I." ezüstözött bronz díjérem (47mm) T:2 patina

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF