Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 164

Iván István (1905-1968) 1963. Magyar Testgyakorlók Köre 1888-1963. / 75 éves aranyozott fém emlékérem (70mm) T:1-
31602.

4 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) DN Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete bronzozott Zn díjérem (55mm) T:2,2-
31603.

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete" bronzozott Zn díjérem (55mm) T:2,2-

1 600 HUF
Martinelli Jenő (1886-1949) ~1930. Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest anno Domini MDCCCXXIII peremén jelzett, ezüstözött bronz sport díjérem (45mm) T:1- ph.
31604.

Martinelli Jenő (1886-1949) ~1930. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest anno Domini MDCCCXXIII" peremén jelzett, ezüstözött bronz sport díjérem (45mm) T:1- ph.

1 400 HUF
Martinelli Jenő (1886-1949) 1935. Az Angol-Magyar Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1905-1935 / 1939. I. hely 2db nyolcszögletű bronz díjplakett LUDVIG BP gyártói jelzéssel, egyik 1938 I. gravírozással a hátoldalon (43,5mm) T:1-,2
31605.

3 600 HUF
9,73
10,59
Martinelli Jenő (1886-1949) ~1930. Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest anno Domini MDCCCXXIII bronz sport díjérem (34mm) (3db) T:1-,2
31606.

Martinelli Jenő (1886-1949) ~1930. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest anno Domini MDCCCXXIII" bronz sport díjérem (34mm) (3db) T:1-,2

3 000 HUF
Matzon Frigyes (1909-1986) 1942. Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1932 jelzett Ag emlékérem ARKANZAS BP. gyártói jelzéssel (0.800/50mm) + Néhai Dr. Hevesy László Vándordíj védőjének 1942 jelzett Ag lapka (0.800/60x20mm) + PKTSE (Pénzintézeti Központ Alkalmazottainak Sportegyesülete) zománcozott címere, együtt fekete márványlapra rögzítve (100x150x19mm) T:1-,2 patina
31607.

5 500 HUF
14,86
16,18
Morelli Gusztáv (1848-1909) / Exner Károly (1850-1919) 1922. Magyar Athletikai Szövetség Jubiláris Verseny Díja bronz díjérem 1897-1922 rátéttel (35mm) T:1-
31608.

Morelli Gusztáv (1848-1909) / Exner Károly (1850-1919) 1922. "Magyar Athletikai Szövetség Jubiláris Verseny Díja" bronz díjérem "1897-1922" rátéttel (35mm) T:1-

2 000 HUF
Renner Kálmán (1927-1994) 1965. Országos Vidéki Kajak-Kenu Bajnokság VII.24-25. - Győr 1965 Al plakett (107x80mm) T:2
31609.

Renner Kálmán (1927-1994) 1965. "Országos Vidéki Kajak-Kenu Bajnokság VII.24-25. - Győr 1965" Al plakett (107x80mm) T:2

1 600 HUF
Szalmássy István DN Magyar Királyi Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesülete 1903. bronz díjérem, mindkettő LUDVIG gyártói jelzéssel és III. gravírozással a hátoldalán (39mm) (2db) T:2
31610.

Szalmássy István DN "Magyar Királyi Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesülete 1903." bronz díjérem, mindkettő "LUDVIG" gyártói jelzéssel és "III." gravírozással a hátoldalán (39mm) (2db) T:2

1 800 HUF
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. Magyar Sportért egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (77mm) T:1-
31611.

3 000 HUF
Sződy Szilárd (1878-1939) 1914. 1914 NTE (Nemzeti Tornaegylet) Maurer János Emlékverseny jelzett Ag plakett (105,91g/0.950/46x68mm) T:1-,2 patina
31612.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1914. "1914 NTE (Nemzeti Tornaegylet) Maurer János Emlékverseny" jelzett Ag plakett (105,91g/0.950/46x68mm) T:1-,2 patina

24 000 HUF
64,86
70,59
Sződy Szilárd (1878-1939) 1914. 1914 NTE (Nemzeti Tornaegylet) Maurer János Emlékverseny fém plakett (46x68mm) T:1-
31613.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1914. "1914 NTE (Nemzeti Tornaegylet) Maurer János Emlékverseny" fém plakett (46x68mm) T:1-

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF