Military

Number of items: 93

1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávon, eredeti dísztokban T:1- NMK 618.
32830.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávon, eredeti dísztokban T:1- NMK 618.

2 000 HUF
~1960-1970. A BM Határőrség - Kiváló alegység PKH.-e műgyantás fém jelvény T:2
32831.

~1960-1970. "A BM Határőrség - Kiváló alegység PKH.-e" műgyantás fém jelvény T:2

1 400 HUF
13
1960-1970 10 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért festett, műgyantás jelvény (26mm) + 15 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért festett, műgyantás szolgálati jelvény (26mm) + Önkéntes Rendőr rátétes, ezüstözött, zománcos állományi jelvény T:1- sérült tű
32832.

1960-1970 "10 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" festett, műgyantás jelvény (26mm) + "15 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" festett, műgyantás szolgálati jelvény (26mm) + "Önkéntes Rendőr" rátétes, ezüstözött, zománcos állományi jelvény T:1- sérült tű

2 200 HUF
5,95
6,47
~1960. Könnyűipar Kiváló Dolgozója aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény + Az ipari szövetkezet kiváló dolgozója aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény tű nélkül + 1970. Felszabadulási Jubileumi Emlékérem aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1-,2
32833.

1 600 HUF
1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15, 20, 25, 30 év (6x) zománcozott kitüntetések mellszalagon, egy kivétellel szalagsávokkal, tokokban (közte sérült tokok is) T:1-,2
32834.

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15, 20, 25, 30 év" (6x) zománcozott kitüntetések mellszalagon, egy kivétellel szalagsávokkal, tokokban (közte sérült tokok is) T:1-,2

2 400 HUF
~1965 A B.M. Tart. Ti. Isk. Élenjáró Hallgatója Belügyminisztérium Tartalékos Tiszti Iskola rátétes, műgyantás kitüntető jelvénye (48x31mm) T:1-2
32835.

~1965 "A B.M. Tart. Ti. Isk. Élenjáró Hallgatója" Belügyminisztérium Tartalékos Tiszti Iskola rátétes, műgyantás kitüntető jelvénye (48x31mm) T:1-2

2 200 HUF
5,95
6,47
25
1969. Tanácsköztársasági Emlékérem ezüstözött bronz kitüntetés, eredeti mellszalaggal, tokban T:1- NMK 702.
32836.

1969. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés, eredeti mellszalaggal, tokban T:1- NMK 702.

2 400 HUF
1970. Felszabadulási Jubileumi Emlékérem aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban T:1 NMK 712.
32837.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban T:1 NMK 712.

1 400 HUF
32838.

1 400 HUF
~1970. Ifjúságért bronz érdemérem mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban. Szign.:Nagy István János T:1
32839.

~1970. "Ifjúságért" bronz érdemérem mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban. Szign.:Nagy István János T:1

1 400 HUF
~1970-1980. Győr-Likócs 74. mélységi felderítő zászlóalj egyoldalas bronz plakett eredeti tokban (~62x60mm) T:1-
32840.

~1970-1980. "Győr-Likócs 74. mélységi felderítő zászlóalj" egyoldalas bronz plakett eredeti tokban (~62x60mm) T:1-

4 000 HUF
~1970. Kiváló Határőr aranyozott, zománcozott jelvény, csavaros hátlappal (45x33mm) T:1- apró zománchiba
32842.

~1970. "Kiváló Határőr" aranyozott, zománcozott jelvény, csavaros hátlappal (45x33mm) T:1- apró zománchiba

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF