Military

Number of items: 93

1919. Nemzeti Hadsereg részben zománcozott sapkajelvény (55x31mm) T:2 zománcozás egy része lepattogzott / Hungary 1919. National Army partially enamelled cap badge (55x31mm) C:XF some missing enamel
32818.

1919. "Nemzeti Hadsereg" részben zománcozott sapkajelvény (55x31mm) T:2 zománcozás egy része lepattogzott / Hungary 1919. "National Army" partially enamelled cap badge (55x31mm) C:XF some missing enamel

20 000 HUF
54,05
58,82
~1920. Nemzeti hadsereg fém lemezjelvény változata M. Kir. Honvéd Hadsereg felirattal (~47x30mm) T:1- kis patina
32819.

~1920. Nemzeti hadsereg fém lemezjelvény változata "M. Kir. Honvéd Hadsereg" felirattal (~47x30mm) T:1- kis patina

12 000 HUF
32,43
35,29
1934. Horthy Miklós P.L.E. (Polgári Lövész Egyesület) 1934 bronz jelvény (18x18mm) T:2 Hungary 1934. Horthy Miklós Civilian Rifle Association 1934 bronze badge C:XF
32820.

18 000 HUF
48,65
52,94
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán T:1- Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:AU NMK 428.
32821.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán T:1- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:AU NMK 428.

4 000 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem fül nélkül, lyukasztva. Szign.:BERÁN L. T:2 Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ear, with hole Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.
32822.

1 200 HUF
1948. A Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége A 48-as Eszmékért Al lemezplakett (61x52mm) + VHBSZ - Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége zománcozott jelvény T:1- patina
32823.

3 600 HUF
9,73
10,59
~1948. Határvadász zománcozott Br jelvény Tildy-korszakból (60x48mm) T:2 zománchiba / Hungary ~1948. Border Defence Officer enamelled Br badge (60x48mm) C:VF enamel error
32824.

30 000 HUF
81,08
88,24
~1949. Haditorna ezüst fokozat ezüstözött vas jelvény zománcozott Rákosi-címerrel T:2-,3 zománchiba, letört pántok
32825.

~1949. "Haditorna ezüst fokozat" ezüstözött vas jelvény zománcozott Rákosi-címerrel T:2-,3 zománchiba, letört pántok

1 600 HUF
~1950. Rendőrségi részben tűzzománcos (csillag), műgyantás fém sapkajelvény (35x29mm) + Tűzoltósági műgyantás fém sapkajelvény (35x30mm) T:2
32826.

2 200 HUF
5,95
6,47
~1950-1968. Magyar Néphadsereg II. és III. osztályú harckocsivezető festett, részben zománcozott bronz kitüntető jelvénye (2xklf) (26x64mm) T:2 kopott festés, sérült zománc
32827.

2 600 HUF
7,03
7,65
1954. Munka Érdemérem zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1- NMK 606.
32828.

1954. "Munka Érdemérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1- NMK 606.

1 400 HUF
1957. MHS - Kiváló Munkáért zománcozott, aranyozott és bronz kitüntető jelvények (2xklf, zománchibák) mindkettő eredeti dobozában + 1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 15, 20 év (3xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, kitüntetés tartó pánttal T:1--2-
32829.

1957. "MHS - Kiváló Munkáért" zománcozott, aranyozott és bronz kitüntető jelvények (2xklf, zománchibák) mindkettő eredeti dobozában + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 15, 20 év" (3xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, kitüntetés tartó pánttal T:1--2-

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF