19071.
431. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Ezüst(Ag) quartz karóra markazittal, jelzett, óra üveglapja sérült, óraszerkezet hátlapja rozsdás, működik, bruttó: 27,5 g