19201.
431. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Aranyozott ezüst(Ag) quartz karóra, jelzett, működik, 5,5×6 cm, bruttó: 32,86 g