19032.
431. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
120 000 HUF
324,32 EUR, 352,94 USD
Arany (Au) 14K gyűrű 0,6 ct brillel (kő felületén sérülések), jelzett, méret: 51, bruttó: 1,9 g