15214.
431. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Juhász Vilmos: Az aranyföld hajósai. Bp., é.n., Athenaeum, 275+(1) p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.