Christ- Catholisches Mess- und Bet- Buch, zum Gebrauch deren weltlichen Stands-Personen, ... Preßburg, 1762., Johann Michael Landerer, 7 sztl. lev+438 p.+5 sztl. lev+7 ( ) t. Német nyelven. Második kiadás. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóban, sérült gerinccel, kis szúette lyukakkal, kis foltokkal.
A' keresztény tudományak rövid sommája, melly után követeznek egynehány ajtatos imádságok gyónásnak módgya 's a' t. Buda, 1773., özv. Landererné,1+2+26 p.; Hozzákötve: Nucleus Christianismi seu fidei, et morum principia olim tenerae juventuti in catechesi tradita, nunc etiam adultis facta communia a P. Francisco Neumayr, S. J. Augustae Vindel et Oeniponti [Augsburg-Innsbruck], 1768., Josephus Wolff, 16+239+50+1 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, a könyv elején (1+2 p) és végén (50+1 p) egykorú kézírásos magyar-latin-német nyelvű jegyzetekkel, valamint az első rész címlapjának hátoldalán possessori névbejegyzéssel.
Officia Sanctorum. quae diversis in locis, vel de praecepto, vel speciali indultu Sedis Apostolicae recitari debent; in quibusdam autem breviariis desiderantur. Jussu et acutoritate excellentissimi illustrissimi ac reverendissimi domini domini Sigismundi Kovács miseratione divina, et sanctae sedis apostolicae gratia Episcopi Veszprémiensis... Veszprimii, 1880, Velocibus Typis Armini Krausz, 8+XCVI+404+12 p. Latin nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, bélyegzésekkel.
Dr. Illanicz György: Átölelt az Isten. Cikkek, írások, igehirdetés. Cegléd, 2006, a szerző kiadása, 103+(2) p. Fekete-fehér képekkel. Kiadói tűzött papírkötés. A szerző által Gonda János (1932-2021) Széchenyi- és Liszt Ferenc-díjas zongoraművész, zeneszerző részére DEDIKÁLT példány.
Dr. Karácsonyi János: Magyarország egyháztörténete főbb vonásaiban 970-től 1900-ig. Nagyvárad, 1915, Szent László-ny., (8)+499+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé fakó gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzővel.
De Heer, J[ohannes]: Armageddon. A népek végpusztulásának színtere. Ford.: Szabadi Elemér. Bp., 1936, szerzői kiadás (Sylvester-ny.), 141+(2) p. Átkötött egészvászon-kötésben, helyenként kissé foltos, sérült, javított lapokkal.
Grosz József: Bevezetés az ó szövetségi szent könyvekbe. Ford.: ifj. Gebé Andor. Eger, 1888, Érseky Lyceumi KÖnyvnyomda, 231 p. Kissé kopott átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, régi intézményi bélyegzésekkel.
Balits Antal: A kath. egyház és ellenei. Eléadva hét nagybőjti és egy silvester-esti sz. beszédben, mellyeket Győrött tartott dr. Balits Antal, ... Győr, 1883., Szerzői kiadás, Czéh Sándor-ny.,V+2+153 p. Korabeli aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, régi intézményi bélyegzésekkel és címkével, a borítón egészen kis foltokkal.
Slawicet Rágsty...to gest Kancyonal , a nebo kniha Pisebnj . Wytisstený w Hradcy Králowé nad Labem 6 Macslawa Sybelly . 1719. Cseh nyelvű imádságos és énekes könyv. Korabeli elvált borítójú egészbőr kötésben, rossz állapotban. / Czech religious book. Damaged full leather binding, in poor condition, 843 + 2 p.