Il Gesú di Roma. Church os Jesus - Rome. L'Eglise de Jesus-Rome. Kirche vom Jesus - Rom. Iglesia del Jesus - Roma. Trento, én., Casa Editrice Eurographik,
48 p. Olasz, angol, német és francia nyelven. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
"A megnyesett fa kizöldül." Portré dr. Lékai Lászlóról. Szerk:: Halák László. Bp., 1984., RTV - Minerva - Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, javított gerinccel, volt könyvtári példány.
Feld Vilmos: Beszéd, melyet istenben boldogult Erzsébet királynénk gyászünnepe alkalmábal 1898. évi szeptember hó 30-án a rózsahegyi kegyes tanítórendi főgymnasium ifjuságához intézett - - Kegyes-tanítórendi áldozópap és főgymn. hittanár. Székesfehérvár, 1899., Csitári-ny., 14 p. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzéssel, a címlapon és a borítón bejegyzéssel.
Lénárd Ödön: Erő az erőtlenségben. Eszmélődés élmények és dokumentumok fölött a magyar katolicizmus helytállása köréből a kommunista diktatúra alatt. (Bp.), 1994, Márton Áron Kiadó. Kiadói papírkötés
Koréh Endre: Képek a magyar protestáns egyház történetéből. II. köt. Debrecen, 1912, Hegedüs Sándor, 100+(1) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.
Dusicza Ferenc: Egyházunk: a Magyarországi Református Egyház. / Unsere Kirche: die Reformierte Kirche in Ungarn. Bp., 1999, Kálvin Kiadó. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
Masznyik Endre (szerk.): Dr. Luther Márton egyházszervező iratai. V. kötet, A második időszakból (1526-1530) való iratok. Pozsony, 1910, Luther Társaság, kiadói kissé kopott papírkötésben, felvágatlan lapokkal