Books: Religion

Number of items: 38

P. Raoul Plus S. J.: Hogyan imádkozzunk? Bp., 1934, Korda Rt., 94 p. Kiadói egészvászon-kötés, ajándékozási bejegyzéssel, bélyegzőkkel.
17210.

1 000 HUF
Il Gesú di Roma. Church os Jesus - Rome. LEglise de Jesus-Rome. Kirche vom Jesus - Rom. Iglesia del Jesus - Roma. Trento, én., Casa Editrice Eurographik, 48 p. Olasz, angol, német és francia nyelven. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17211.

Il Gesú di Roma. Church os Jesus - Rome. L'Eglise de Jesus-Rome. Kirche vom Jesus - Rom. Iglesia del Jesus - Roma. Trento, én., Casa Editrice Eurographik, 48 p. Olasz, angol, német és francia nyelven. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

1 600 HUF
A megnyesett fa kizöldül. Portré dr. Lékai Lászlóról. Szerk:: Halák László. Bp., 1984., RTV - Minerva - Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, javított gerinccel, volt könyvtári példány.
17212.

"A megnyesett fa kizöldül." Portré dr. Lékai Lászlóról. Szerk:: Halák László. Bp., 1984., RTV - Minerva - Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, javított gerinccel, volt könyvtári példány.

1 200 HUF
Révay Tibor: A pápaság felülmúlhatatlan tekintélyéről. Hittúdori értekezés. Kalocsa, 1898, Jurcsó Antal. Kiadói papírkötésben.
17213.

1 200 HUF
Feld Vilmos: Beszéd, melyet istenben boldogult Erzsébet királynénk gyászünnepe alkalmábal 1898. évi szeptember hó 30-án a rózsahegyi kegyes tanítórendi főgymnasium ifjuságához intézett - - Kegyes-tanítórendi áldozópap és főgymn. hittanár. Székesfehérvár, 1899., Csitári-ny., 14 p. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzéssel, a címlapon és a borítón bejegyzéssel.
17214.

1 800 HUF
Ivánovich Emil: Tilos-e a katholikusoknak a szentírást olvasni? Eger, 1905., Érseky Lyceumi Nyomda. Sérült papírkötésben, javított gerinccel, volt könyvtári példány.
17215.

1 800 HUF
Lénárd Ödön: Erő az erőtlenségben. Eszmélődés élmények és dokumentumok fölött a magyar katolicizmus helytállása köréből a kommunista diktatúra alatt. (Bp.), 1994, Márton Áron Kiadó. Kiadói papírkötés
17216.

1 200 HUF
17217.

1 000 HUF
Schütz Antal: A bölcselet elemei Szent Tamás alapján. Bp., 1927., Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17218.

1 800 HUF
Dusicza Ferenc: Egyházunk: a Magyarországi Református Egyház. / Unsere Kirche: die Reformierte Kirche in Ungarn. Bp., 1999, Kálvin Kiadó. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
17219.

1 800 HUF
Masznyik Endre (szerk.): Dr. Luther Márton egyházszervező iratai. V. kötet, A második időszakból (1526-1530) való iratok. Pozsony, 1910, Luther Társaság, kiadói kissé kopott papírkötésben, felvágatlan lapokkal
17220.

1 000 HUF
Révay Edit: Újrainduló szerzetesrendek egy megújuló társadalomban. Bp.-Csíkszereda, 2003., Magyar Egyházszociológiai Intézet. Kiadói papírkötés.
17221.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF