13817. 431. Closed Online auction Vintage wines, drinks
3 000 HUF
0 HUF
1981-1984-1985 Hosszúhegyi Merlot válogatás, 3 palack, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, pincében, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, 0,75lx3
Photo of the item taken by : tg