Printed Materials

Number of items: 378

1960 Meghívó Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész kiállítására, Tornyai János Múzeum, Hódmezővásárhely, Nagytétényi Kastély Múzeumnak postázva, kis folttal
14845.

1 200 HUF
cca 1960 sokszorosított diák aranyköpések, lap bal széle lyukasztott és kissé sérült, hajtva, 16x22,5 cm
14846.

1 000 HUF
1960 Római olimpia reklámkiadványa
14847.

1 400 HUF
cca 1960-1970 Leningrád 28 képet tartalmazó mappa, orosz nyelven.
14848.

1 200 HUF
cca 1960 Mokép vállalat belső használatú film ismertetői külföldi filmekről. Összesen 170 db különböző film rövid leírása, Kétoldalas nyomtatványok, kilyukasztva dossziéban
14849.

19 000 HUF
51,35
55,88
cca 1960-1970 Mans roadster model B128 Druzhba / B128 Druzsba típusú szovjet féri kerékpár illusztrált ismertető prospektusa, angol és orosz nyelven, V/O Avtoexport Moszkva, 4 p., kis ázásnyommal, kopásnyomokkal
14850.

cca 1960-1970 Man's roadster model B128 "Druzhba" / B128 "Druzsba" típusú szovjet féri kerékpár illusztrált ismertető prospektusa, angol és orosz nyelven, V/O Avtoexport Moszkva, 4 p., kis ázásnyommal, kopásnyomokkal

2 800 HUF
7,57
8,24
cca 1960-1980 11 db különféle retró étlap és itallap borító (a lapok nélkül), közte érdekes darabokkal, vegyes méretben és állapotban
14851.

3 000 HUF
1963 Nők a XX. században, nemzetközi művészi fotókiállítás, fekete-fehér képekkel illusztrált kiállítási katalógus, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos
14852.

3 000 HUF
1963-1966 Budapesti Orvostudományi Egyetem 2 db meghívója rendkívüli tanácsülésre (doktorrá avatás + vas, gyémánt és arany jubileumi oklevelek átadása)
14853.

1 000 HUF
14854.

500 HUF
1,35
1,47
1966 Ludas Matyi XXII. évf. 1-52. sz.
14855.

4 400 HUF
11,89
12,94
1966 Reich Károly, Konecsni György, Heinzelmann Emma, Ernyei Sándor és mások által illusztrált falinaptár. Képzőművészeti Alap kiadása. Védőfólia sérült és hiányos. Egyik lapon apró lapszéli sérüléssel, műanyag spirálkötés kissé sérült, 48x31 cm
14856.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF