Printed Materials

Number of items: 378

1831 SAS. Vegyes tárgyu iratok az olvasni és tudni méltó minden ágaiból. Több tudósokkal egyesülve kiadta Thaisz András. VIII. köt. Pest, 1831, Wigand Otto-ny.,(Pest, Landerer-ny.), 4+148 p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány lapon lapszéli sérülésekkel és kisebb lyukakkal, foltos lapokkal.
14629.

5 000 HUF
1831 SAS. Vegyes tárgyu iratok az olvasni és tudni méltó minden ágaiból. Több tudósokkal egyesülve kiadta Thaisz András. V. köt. Pest, 1831, Wigand Otto-ny.,(Pest, Landerer-ny.), 4+146 p. Átkötött félvászon-kötésben, foltos.
14630.

5 000 HUF
1831 SAS. Vegyes tárgyu iratok az olvasni és tudni méltó minden ágaiból. Több tudósokkal egyesülve kiadták Thaisz [András] és Cserneczky [József] III. köt. Pest, 1831, Wigand Otto-ny.,(Pest, Landerer-ny.),4+140+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, két lap sérült, az egyik sarkán hiánnyal, a végén két lap hiányzik, 4 lap restaurált, kissé foltos lapokkal, a lapok egy részén ceruzás firkákkal.
14631.

3 400 HUF
9,19
10,00
1832 SAS. Vegyes tárgyu iratok az olvasni és tudni méltó minden ágaiból. Több tudósokkal egyesülve kiadta Thaisz András XII. köt. Pest, 1832, Wigand Otto-ny.,(Pest, Landerer-ny.),4+140 p. Átkötött félvászon-kötésben, foltos lapokkal, egy lap (3/4. old.) hiányzik.
14632.

3 400 HUF
9,19
10,00
1838 Mosonmagyaróvár grafikus számla.
14633.

2 200 HUF
5,95
6,47
cca 1850-1870 6 db vegyes hirdetmény, választási ,igazgatási, egyéb ügyekben
14634.

4 000 HUF
1858 Körirati rendelvény Mosony megye magyar német nyelven a szolgabíróknak, költségvetési ügyekben 6p
14635.

2 200 HUF
5,95
6,47
14636.

3 000 HUF
14637.

3 000 HUF
14638.

3 000 HUF
1861 Kassa szabad kir. város tisztikara, kiadta: Karsa György főjegyző
14639.

3 000 HUF
1861 Nagykéri Scitovszky János (1785-1866) bíboros, hercegprímás, esztergomi érsek, a Magyar Tudományos Akadémia igazgatósági tagjának arcképe. Tónusus kőnyomat. Kiadja: Heckenast Gusztáv. Pest, 1861, Rohn A(lajos)-ny. Gerszi: Rohn A. 79.a. Néhány kis lapszéli törésnyommal. Lapméret: 67x53 cm. Ritka!
14640.

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF