3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Val ST. Lambert belga design többrétegű színtelen és kék kristály mécse és gyertyatartó ( egyik oldala gyertyatartó, megfordítva mécses tartó), kopott, jelzett, m:7,5cm, d: 10,5 cm