9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Rosenthal teás készlet, 6 db csésze, 5 db csészealj, kanna, kiöntő és cukortartó, matricás, jelzettek a csészék és csészealjak aljain, kopott, az egyiken hajszálrepedéssel.