3 000 HUF
Fischer & Mieg (F&M) antik porcelán tálca, aranyozott, plasztikus dÃszÃtéssel, gyümölcsös mintával, XIX. sz. második fele. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, sérült, dróttal megerÅ‘sÃtve, 33,5x26 cm