Art-ceramics

Number of items: 172

Josef Steidl Znaim antik, vadász, fajansz fali dísztál, vadászó róka motívummal. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázrepedésekkel, d: 44 cm
11000.

65 000 HUF
167,53
171,05
11001.

38 000 HUF
97,94
100,00
Josef Steidl Znaim Preimerleutenant Frh Reitzenstein wzeiter im distansritte Berlin Wien feliratos, távlovaglás dísz tányér. Jelzett, d: 45 cm
11002.

36 000 HUF
92,78
94,74
Fischer Emil díszváza, 1890 körül, keménycserép, áttört, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
11003.

10 000 HUF
25,77
26,32
21
Imperial Thomasch bécsi kerámia fej, fali, jelzett, hibátlan, 24,5x15cm
11004.

42 000 HUF
108,25
110,53
Pál Ilona: Dísztál. Színes mázakkal festett kerámia. Jelzett, hibátlan, 15,5x12 cm
11005.

11 000 HUF
28,35
28,95
Papp János István (1934-2004): Bagoly. Mázas kerámia, falplasztika, jelzett, sérült, 22,5x18x7 cm
11006.

11 000 HUF
28,35
28,95
Balczó Edit (1935- ): Menyecske. Kerámia falplasztika. Jelzett, hibátlan, 31x19cm
11007.

16 000 HUF
41,24
42,11
Pál Ilona (1937-):Falitál (Absztrakt). Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan d:20cm
11008.

10 000 HUF
25,77
26,32
13
Bán Károly: Retró kerámia váza, jelzett, alján minimális restaurálással, m: 27,5 cm
11009.

16 000 HUF
41,24
42,11
Luria Vilma: Retró vázácska, jelzés nélkül, hibátlan, m: 12 cm
11010.

10 000 HUF
25,77
26,32
Kumpost Éva: Róka. Kerámia, hibátlan, jelzés nélkül, m: 22 cm
11011.

10 000 HUF
25,77
26,32
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.