12981.
430. Closed Online auction
Photo
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
cca 1890-1900 Monte Carlo (Monaco), 3 db nagyméretű panoráma, vintage fotók egy kartonra kasírozva, egyiken G. J. phot. jelzéssel, fotók kopásnyomokkal, karton kissé foltos és kissé sérült, fotóméret: 21×27 cm