10375.
430. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Zsuppán jelzéssel: Budai részlet, 1931. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 35x44,5 cm