Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 164

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. Országos Testnevelési Tanács peremén jelzett, ezüstözött bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1 patina HP 1282
31309.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Testnevelési Tanács" peremén jelzett, ezüstözött bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1 patina HP 1282

2 600 HUF
7,03
7,65
~1930. Rákosszentmihályi Athletikai és Football Club 1912 (RAFC) kétoldalas bronz díjérem sérült mellszalagon (38x38mm) T:1-
31310.

~1930. "Rákosszentmihályi Athletikai és Football Club 1912 (RAFC)" kétoldalas bronz díjérem sérült mellszalagon (38x38mm) T:1-

2 000 HUF
~1930. 14 darabos sportérem tétel, nagyrészt futó sport valamint 3 darab MOVE érem T:1-,2
31311.

4 000 HUF
~1930. Rákosszentmihályi Athletikai és Football Club 1912 (RAFC) kétoldalas bronz díjérem sérült mellszalagon (33x33mm) T:1-,2
31312.

~1930. "Rákosszentmihályi Athletikai és Football Club 1912 (RAFC)" kétoldalas bronz díjérem sérült mellszalagon (33x33mm) T:1-,2

1 600 HUF
~1930. Kegyesrendi Gimnázium kétoldalas Br emlékérem Berán N BPest gyártói jelzéssel (34mm) T:1-
31313.

~1930. "Kegyesrendi Gimnázium" kétoldalas Br emlékérem "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (34mm) T:1-

1 600 HUF
Reményi József (1887-1977) 1931. Budapesti Budai Torna Egylet 1869 bronz emlékplakett (50x62mm) T:2 ü., ph. HP 2210.
31314.

2 400 HUF
1931. J. N. K. Szolnok Megyei Galamblövő Egyesület kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem, hátoldalán 1931. VI. 13-14 gravírozással, SGA gyártói jelzéssel (29,27g/40mm) T:1- patina
31315.

1931. "J. N. K. Szolnok Megyei Galamblövő Egyesület" kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem, hátoldalán "1931. VI. 13-14" gravírozással, "SGA" gyártói jelzéssel (29,27g/40mm) T:1- patina

6 000 HUF
1931. Nyomdász Bajnokság 1931 kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, hátoldalán I. gravírozással (33x35mm) T:2
31316.

1931. "Nyomdász Bajnokság 1931" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, hátoldalán "I." gravírozással (33x35mm) T:2

1 400 HUF
Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931 kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, hátoldalon gravírozva Lesikló I. 1947 (50mm) T:1-,2
31317.

2 000 HUF
1932. egyoldalas bronz emlékplakett diszkoszvető ábrázolással, hátoldalán Első találkozásunk emlékére 1932. okt. 9. Vecsési Sport Club gravírozással, Huguenin gyártói jelzéssel (50x71mm) T:1-
31318.

1932. egyoldalas bronz emlékplakett diszkoszvető ábrázolással, hátoldalán "Első találkozásunk emlékére 1932. okt. 9. Vecsési Sport Club" gravírozással, "Huguenin" gyártói jelzéssel (50x71mm) T:1-

3 000 HUF
Pincés Puder István (1907-) 1933. Budapest Sport Egyesület Jubiláris Érme - BSE 1913-1933 bronz emlékérem hátoldalán Pontverseny III. 1933 gravírozással (59mm) T:1-,2 patina, ph.
31319.

Pincés Puder István (1907-) 1933. "Budapest Sport Egyesület Jubiláris Érme - BSE 1913-1933" bronz emlékérem hátoldalán "Pontverseny III. 1933" gravírozással (59mm) T:1-,2 patina, ph.

2 000 HUF
1934-1935. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége / Football Bajnokság 1934/35 jelzetlen Ag plakett márvány alapzaton, LE gyártói jelzéssel, hátoldalán Ludvig Éremverő pecséttel (110x77mm) T:2 patina, márvány ph
31320.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF