Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 164

~1910. Typographia Sport Club kétoldalas bronz díjérem mellszalagon (33x33mm) T:1- patina
31285.

~1910. "Typographia Sport Club" kétoldalas bronz díjérem mellszalagon (33x33mm) T:1- patina

1 800 HUF
1912. Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912 kétoldalas ezüstözött bronz díjérem eredeti tokban (48mm) T:1,1- kopott ezüstözés
31286.

1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem eredeti tokban (48mm) T:1,1- kopott ezüstözés

1 000 HUF
1915. ISTE - Győztesnek kétoldalas, bronz és ezüstözött bronz díjérem (2xklf) Szign.: Csillag T. (46mm) T:1- patina
31287.

1915. "ISTE - Győztesnek" kétoldalas, bronz és ezüstözött bronz díjérem (2xklf) Szign.: Csillag T. (46mm) T:1- patina

2 600 HUF
7,03
7,65
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1918. MTK (Magyar Testgyakorlók Köre) bronz emlékplakett szignó nélkül, hátoldalán 1938. I. díj gravírozással (44x43mm) T:2 HP 2338.
31288.

Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1918. "MTK (Magyar Testgyakorlók Köre)" bronz emlékplakett szignó nélkül, hátoldalán "1938. I. díj" gravírozással (44x43mm) T:2 HP 2338.

3 000 HUF
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. NSC (Nemzeti Sport Club) egyoldalas, bronz lemezplakett (59mm) T:2
31289.

5 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. Dr. Springer Ferenc emlékére - Ferencz Városi Torna Club kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem (58mm) T:2,2- kopott ezüstözés
31290.

Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Dr. Springer Ferenc emlékére - Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem (58mm) T:2,2- kopott ezüstözés

2 400 HUF
~1920-1930. DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja kétoldalas Br díjérem (30mm) T:1- kis patina
31291.

1 600 HUF
~1920. PSC - Pécsi Sport Club 1911 ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán Pécs II. gravírozással, Ludvig BP gyártói jelzéssel (35mm) T:2 patina
31292.

~1920. "PSC - Pécsi Sport Club 1911" ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Pécs II." gravírozással, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (35mm) T:2 patina

1 600 HUF
Martinelli Jenő (1886-1949) ~1920. Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest anno domini MDCCCXXIII bronz sportérem, hátoldalán 1928. VIII. 4. gravírozással (46mm) T:2 kis ph.
31293.

Martinelli Jenő (1886-1949) ~1920. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest anno domini MDCCCXXIII" bronz sportérem, hátoldalán "1928. VIII. 4." gravírozással (46mm) T:2 kis ph.

1 600 HUF
31294.

1 600 HUF
1922. Gyakorló Főgimnázium bronz sportplakett. Szign.: RK (41x49mm) T:2
31295.

1922. "Gyakorló Főgimnázium" bronz sportplakett. Szign.: RK (41x49mm) T:2

1 600 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1924. Magyar Országos Asztali Tennis Szövetség - Bajnoki érem 1924 jelzett Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva I. (12,63g/0.835/31mm) T:2
31296.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF