Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" aranyozott bronz díjérem. Szign.: Makovits (40mm) T:2 Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" gilt bronze medallion. Sign: Makovits (40mm) C:XF
Franciaország DN "FIA (Nemzetközi Automobil Szövetség) - Brasier, Blitzen-Benz, Bugatti Type 35B" díszvendégeknek járó, 3db-os jelzett Ag emlékérem szett plexi keretben (~30g/25x52mm/db) T:PP, 1- (PP) ujjlenyomatos
France ND "FIA (Federation Internationale de l'Automobile) - Brasier, Blitzen-Benz, Bugatti Type 35B" 3pcs of hallmarked Ag commemorative medallions for guests of honor, in plexi frame (~30g/25x52mm/db) C:PP,AU (PP) fingerprints
Franciaország DN "FIA (Nemzetközi Automobil Szövetség) - Stanley Beetle, Hispano-Suiza, Delage" díszvendégeknek járó, 3db-os jelzett Ag emlékérem szett sérült plexi keretben (~30g/25x52mm/db) T:PP, 1- (PP) ujjlenyomatos
France ND "FIA (Federation Internationale de l'Automobile) - Stanley Beetle, Hispano-Suiza, Delage" 3pcs of hallmarked Ag commemorative medallions for guests of honor, in damaged plexi frame (~30g/25x52mm/db) C:PP,AU (PP) fingerprints
Lengyelország 1954. "Varsó" bronz díjplakett, hátoldalán gravírozott "Nemzetközi atlétikai verseny férfi gerelyhajító III. hely" szöveggel, eredeti tokban (83x61mm) T:2
Poland 1954. "Warszawa" bronze award plaque with engraved "International track and field competition for men javelin III.
place" text on the backside, in original case (83x61mm) C:XF
Lengyelország 1958. "V. Janusza Kusocińskiego Emléktorna - Varsó 1958. VI. 14-15. / Gerelyhajítás III. díj" Br díjérem, eredeti, de sérült tokban (50mm) T:1-
Poland 1958. "V. Janusza Kusocińskiego Memorial Tournament - Warsaw 1958. VI. 14-15. / Javelin throw III. place" Br award medal in original but damaged case (50mm) C:AU
Mexikó 1975. "Nemzetközi Öttusa Szövetség / Öttusa Világbajnokság" aranyozott bronz emlékérem "Mexikó 1975" gravírozással (50mm) T:1-
Mexico 1998. "Union Federation Internationale du Pentathlon Moderne (International Modern Pentathlon Federation) / Championnat du Monde Pentathlon Moderne (World Modern Pentathlon Championships)" gilt bronze medallion with "Mexico 1975" engrave (50mm) C:AU
Nagy-Britannia 1955. "Brit Játékok - Bemutatja a News of the World - 1955 - Anglia-Magyarország" Br díjplakett műanyag talapzaton, hátoldalán támasztékkal (163x113mm) T:1
United Kingdom 1955. "British Games - Presented by News of the World - 1955 - Great Britain v Hungary" Br plaque on a plastic slab, with supporter on the reverse (163x113mm) C:UNC
Német Szövetségi Köztársaság 1969. "Német Könnyűatlétikai Szövetség / Emlékül Budapest 19. / 20.7.69" fém díj plakett talapzaton (90x80mm) T:2
German Federal Republic 1969. "German Athletics Association / To commemorate 19. / 20.7.69" metal award plaque on base (90x80mm) C:XF
Románia ~1950-1960. 6db-os (5xklf) sport jelvénytétel, közte zománcozott darabok. Több zománchibás és tűhiányos darab T:1--2-
Romania ~1950-1960. 6pcs (5xdiff) sport badges, enameled between pieces in. Several pieces with enamel defects and missing pins C:AU-VF
Spanyolország 1957. "Club de Natacion Barcelona 1907 - 1957 / Trofeo Picornel" bronz díjérem füllel (29x40mm) T:1-
Spain 1957. "Club de Natacion Barcelona 1907 - 1957 / Trofeo Picornel" bronze medallion with ear (29x40mm) C:AU