https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 164

Auction is over! Item soon called at the auction hall
DN Magyar Testnevelő Tanárok Országos Egyesülete - 1943 egyoldalas, aranyozott Br emlékérem tokban (58mm) T:1-,2
31405.

DN "Magyar Testnevelő Tanárok Országos Egyesülete - 1943" egyoldalas, aranyozott Br emlékérem tokban (58mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
DN Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Nagy Érem fém sportérem mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:1-
31406.

DN "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Nagy Érem" fém sportérem mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
DN Ejtőernyős Bakony Kupa - Veszprém egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, ph
31407.

DN "Ejtőernyős Bakony Kupa - Veszprém" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, ph

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Fritz Mihály (1947-) DN International Junior All Style Karate Federation angol nyelvű, kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina
31408.

Fritz Mihály (1947-) DN "International Junior All Style Karate Federation" angol nyelvű, kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Lapis András (1942-), Józsa Gábor (1955-) DN Kyokushin Karate kétoldalas Br emlékérem T:1,1- patina
31409.

Lapis András (1942-), Józsa Gábor (1955-) DN "Kyokushin Karate" kétoldalas Br emlékérem T:1,1- patina

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
DN Kaposvári Testedző Vasutasok Egyesülete bronz sportplakett. Szign.: S (47x56mm) T:2
31410.

DN "Kaposvári Testedző Vasutasok Egyesülete" bronz sportplakett. Szign.: S (47x56mm) T:2

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1
DN SÜTŐIPAROSOK KÖRÉTŐL A GYŐZTESNEK labdarúgó aranyozott Br fülezett díjérem (30mm) T:2
31411.

DN "SÜTŐIPAROSOK KÖRÉTŐL A GYŐZTESNEK" labdarúgó aranyozott Br fülezett díjérem (30mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Iván István (1905-1968) DN SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa) zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás
31412.

Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
Ausztria 1921. WAC (Wiener Athletiksport Club) 1896-1921 bronz sportplakett, hátoldalán BSW gyártói jelzéssel. Szign.: Ordner. A plakettet a klub alapításának 25. évfordulója alkalmából készült. A WAC egyszeres osztrák bajnok (1914-1915), háromszoros Challenge Cup győztes (1901, 1903, 1904), és háromszoros Osztrák Kupa győztes (1931, 1938, 1959). T:1- Austria 1921. WAC (Wiener Athletiksport Club) 1896-1921 bronze sport plaque, with BSW makers mark on the backside. Sign: Ordner. The plaque was made on the occasion of the clubs 25th anniversary. The WAC won the Austrian Championship once (1914-1915), the Challenge Cup three times (1901, 1903, 1904) and the Austrian Cup also three times (1931, 1938, 1959). C:AU
31413.

Ausztria 1921. "WAC (Wiener Athletiksport Club) 1896-1921" bronz sportplakett, hátoldalán "BSW" gyártói jelzéssel. Szign.: Ordner. A plakettet a klub alapításának 25. évfordulója alkalmából készült. A WAC egyszeres osztrák bajnok (1914-1915), háromszoros Challenge Cup győztes (1901, 1903, 1904), és háromszoros Osztrák Kupa győztes (1931, 1938, 1959). T:1- Austria 1921. "WAC (Wiener Athletiksport Club) 1896-1921" bronze sport plaque, with "BSW" maker's mark on the backside. Sign: Ordner. The plaque was made on the occasion of the club's 25th anniversary. The WAC won the Austrian Championship once (1914-1915), the Challenge Cup three times (1901, 1903, 1904) and the Austrian Cup also three times (1931, 1938, 1959). C:AU

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
4
Ausztria ~1930. Kiváló teljesítményért ezüstözött Br kutyás díjérem (40mm) T:2- Austria ~1930. Fo meritorious achievement silver plated Br dog award medal (40mm) C:VF
31414.

Ausztria ~1930. "Kiváló teljesítményért" ezüstözött Br kutyás díjérem (40mm) T:2- Austria ~1930. "Fo meritorious achievement" silver plated Br dog award medal (40mm) C:VF

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Ausztria 1980. Az agyaggalamblövészet állami bajnokának Graz város sporthivatalától részben zománcozott fém plakett eredeti tokban (71x102mm) T:1 Ausztria 1980. Dem Staatsmeister 1986 im Wurftaubenschießen Hannes Gschier gewidmet vom Sportamt der Stadt Graz partially enamelled metal plaque in original case (71x102mm) C:UNC
31415.

Ausztria 1980. "Az agyaggalamblövészet állami bajnokának Graz város sporthivatalától" részben zománcozott fém plakett eredeti tokban (71x102mm) T:1 Ausztria 1980. "Dem Staatsmeister 1986 im Wurftaubenschießen Hannes Gschier gewidmet vom Sportamt der Stadt Graz" partially enamelled metal plaque in original case (71x102mm) C:UNC

 
The item is not available
Starting price:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,88
USD
Number of bids:
0
Bulgária 1988. 40 éves a CSKA Septemvrisko Zhame kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (61mm). Az 1948-ban alapított CSKA Sofia 1968-ban egyesült a Septemvri csapatával, innen a név. 1989-ben a Septemvri kivált a CSKA-ból. T:2 Bulgaria 1988. 40th anniversary of CSKA Septemvrisko Zhame two-sided silvered bronze commemorative medal (61mm). CSKA Sofia, founded in 1948, merged with Septemvri in 1968, hence the name. In 1989, Septemvri separated from CSKA. C:XF
31416.

Bulgária 1988. "40 éves a CSKA Septemvrisko Zhame" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (61mm). Az 1948-ban alapított CSKA Sofia 1968-ban egyesült a Septemvri csapatával, innen a név. 1989-ben a Septemvri kivált a CSKA-ból. T:2 Bulgaria 1988. "40th anniversary of CSKA Septemvrisko Zhame" two-sided silvered bronze commemorative medal (61mm). CSKA Sofia, founded in 1948, merged with Septemvri in 1968, hence the name. In 1989, Septemvri separated from CSKA. C:XF

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment