Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 291

Nagy István János (1938-) 1991. Budai Ciszterci Szt. Imre Gimnázium 1912...1991 / Adjátok ide kezeteket, szíveteket s induljunk Bitter Illés kétoldalas bronz emlékérem (71mm) T:1
30946.

Nagy István János (1938-) 1991. "Budai Ciszterci Szt. Imre Gimnázium 1912...1991 / 'Adjátok ide kezeteket, szíveteket s induljunk' Bitter Illés" kétoldalas bronz emlékérem (71mm) T:1

8 000 HUF
Nagy István János (1938-) DN Szent Imre herceg - 1007-1031 / Una caritate una regula similibusque vivamus moribus - Charta caritatis öntött bronz emlékérem (49mm) T:1-
30947.

Nagy István János (1938-) DN "Szent Imre herceg - 1007-1031 / Una caritate una regula similibusque vivamus moribus - Charta caritatis" öntött bronz emlékérem (49mm) T:1-

2 000 HUF
Ócsai Károly (1938-2011) DN Dr. Albert Schweitzer / Lambréné 1913-1988 kétoldalas, öntött bronz plakett (80,5mm) T:1-,2 kis patina
30948.

Ócsai Károly (1938-2011) DN "Dr. Albert Schweitzer / Lambréné 1913-1988" kétoldalas, öntött bronz plakett (80,5mm) T:1-,2 kis patina

7 000 HUF
18,92
20,59
Pátzay Pál (1896-1979) 1939. Domanovszky Sándor / MCMXXXIX Professzori munkásságának huszonötödik esztendejében hálás tanítványai kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:2
30949.

Pátzay Pál (1896-1979) 1939. "Domanovszky Sándor / MCMXXXIX Professzori munkásságának huszonötödik esztendejében hálás tanítványai" kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:2

12 000 HUF
32,43
35,29
Pátzay Pál (1896-1979) DN. Tangl Károly (fizikus, egyetemi tanár) kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1- kis patina / Hungary ND Károly Tangl (physicist, professor) two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Pál Pátzay (1896-1979) (70mm) C:AU small patina
30950.

Pátzay Pál (1896-1979) DN. "Tangl Károly (fizikus, egyetemi tanár) kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1- kis patina / Hungary ND "Károly Tangl (physicist, professor)" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Pál Pátzay (1896-1979) (70mm) C:AU small patina

7 000 HUF
18,92
20,59
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1968. EMG - Elektronikus Mérőkészülékek Gyára / XII. EEG Vándorgyűlés Esztergom kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:1- kis patina
30951.

Peternák Gusztáv (1928-2003) 1968. "EMG - Elektronikus Mérőkészülékek Gyára / XII. "EEG" Vándorgyűlés Esztergom" kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:1- kis patina

1 400 HUF
Carl Radnitzky (1818-1901) 1871. Toldy Ferenc MDCCCLXXI / Írói pályája félszáz-éves ünnepére - tisztelői kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem (18,97g/36mm) T:1- ph
30952.

Carl Radnitzky (1818-1901) 1871. "Toldy Ferenc MDCCCLXXI / Írói pályája félszáz-éves ünnepére - tisztelői" kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem (18,97g/36mm) T:1- ph

30 000 HUF
81,08
88,24
Rajki László (1939-) ~1970-1980. MSZMP pártmunkáért - Orosháza Városi Bizottsága kétoldalas bronz plakett (97mm) T:1-
30953.

Rajki László (1939-) ~1970-1980. "MSZMP pártmunkáért - Orosháza Városi Bizottsága" kétoldalas bronz plakett (97mm) T:1-

2 000 HUF
Rajki László (1939-) ~1970-1980. Orosháza Művelődésügyéért egyoldalas, öntött bronz plakett (142mm) T:1-,2 kis patina
30954.

Rajki László (1939-) ~1970-1980. "Orosháza Művelődésügyéért" egyoldalas, öntött bronz plakett (142mm) T:1-,2 kis patina

3 000 HUF
Rajki László (1939-) 1974. Fekete Sándor 1885-1974 egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~68-69mm) T:1-
30955.

Rajki László (1939-) 1974. "Fekete Sándor 1885-1974" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~68-69mm) T:1-

2 000 HUF
Rajki László (1939-) 1988. MÉE Orosháza / Eötvös József kétoldalas Ag emlékérem, peremén SZG jelzéssel (36g/0.835/42,5mm) T:1- patina Adamo OH2
30956.

Rajki László (1939-) 1988. "MÉE Orosháza / Eötvös József" kétoldalas Ag emlékérem, peremén "SZG" jelzéssel (36g/0.835/42,5mm) T:1- patina Adamo OH2

8 000 HUF
Rajki László (1939-) 1988. Házi Árpád 1908-1970/ Az iskoláért - Tápiószőlős kétoldalas, öntött bronz plakett (100mm) T:1-
30957.

Rajki László (1939-) 1988. "Házi Árpád 1908-1970/ Az iskoláért - Tápiószőlős" kétoldalas, öntött bronz plakett (100mm) T:1-

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF