Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 291

Lapis András (1942-) DN Kecskemét / Puszta Tourist - Bács-Kiskun megye kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina
30922.

Lapis András (1942-) DN "Kecskemét / Puszta Tourist - Bács-Kiskun megye" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina

1 200 HUF
Lapis András (1942-) DN Hotel Royal / Szeged kétoldalas Br emlékérem (42mm) T:1,1-
30923.

Lapis András (1942-) DN "Hotel Royal / Szeged" kétoldalas Br emlékérem (42mm) T:1,1-

1 000 HUF
Lapis András (1942-) DN Kiváló Áruk Fóruma kétoldalas bronz emlékérem (69,5mm) T:2 ph, patina
30924.

Lapis András (1942-) DN "Kiváló Áruk Fóruma" kétoldalas bronz emlékérem (69,5mm) T:2 ph, patina

1 600 HUF
Lapis András (1942-) DN Makó / Szeged Tourist kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- ph
30925.

Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- ph

1 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1989. Mosonmagyaróvár 50 éves kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1
30926.

Lebó Ferenc (1960-) 1989. "Mosonmagyaróvár 50 éves" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1

1 400 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1990. MÉE Eger / Gróf Eszterházy Károly piedfort bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-  Adamo EG6
30927.

Lebó Ferenc (1960-) 1990. "MÉE Eger / Gróf Eszterházy Károly" piedfort bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo EG6

10 000 HUF
27,03
29,41
Lebó Ferenc (1960-) 1992. Expo 92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1
30928.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Expo '92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1

1 200 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1993. Debrecen - A szabad királyi városi cím adományozásának 300. évfordulója / Lipót tallér jelzett Ag emlékérem díszdobozban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
30929.

Lebó Ferenc (1960-) 1993. "Debrecen - A szabad királyi városi cím adományozásának 300. évfordulója / Lipót tallér" jelzett Ag emlékérem díszdobozban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat

16 000 HUF
43,24
47,06
Lebó Ferenc (1960-) DN A nemzeti kisebbségekért - Pre Mensiny - Esterházy János 1901-1957 / A meghurcolt és a kitelepített magyar családok emlékére kétoldalas fém emlékérem (42,5mm) T:1-
30930.

Lebó Ferenc (1960-) DN "A nemzeti kisebbségekért - Pre Mensiny - Esterházy János 1901-1957 / A meghurcolt és a kitelepített magyar családok emlékére" kétoldalas fém emlékérem (42,5mm) T:1-

2 400 HUF
Lebó Ferenc (1960-) DN Szent László kegyhelye, Győr / Győr barátainak köre Budapesten - alapítva 1987 kétoldalas nagyméretű bronz emlékplakett (128mm) T:1
30931.

Lebó Ferenc (1960-) DN "Szent László kegyhelye, Győr / Győr barátainak köre Budapesten - alapítva 1987" kétoldalas nagyméretű bronz emlékplakett (128mm) T:1

14 000 HUF
37,84
41,18
Lebó Ferenc (1960-) DN Győr barátainak köre Budapesten - alapítva 1987 egyoldalas nagyméretű bronz emlékplakett, művészpéldány (129mm) T:1
30932.

Lebó Ferenc (1960-) DN "Győr barátainak köre Budapesten - alapítva 1987" egyoldalas nagyméretű bronz emlékplakett, művészpéldány (129mm) T:1

14 000 HUF
37,84
41,18
Lebó Ferenc (1960-) DN Győr város díszpolgára egyoldalas nagyméretű bronz díjplakett (142mm) T:1
30933.

Lebó Ferenc (1960-) DN "Győr város díszpolgára" egyoldalas nagyméretű bronz díjplakett (142mm) T:1

14 000 HUF
37,84
41,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF