Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 91

Románia 1964. A szocialista verseny vezetője aranyozott, zománcozott kitüntetés T:1-,2 Romania ~1964. Fruntas in Intrecerea Socialista gilt, enamelled decoration C:AU,XF
32644.

Románia 1964. "A szocialista verseny vezetője" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:1-,2 Romania ~1964. "Fruntas in Intrecerea Socialista" gilt, enamelled decoration C:AU,XF

2 000 HUF
Románia DN FAR (Federatia Aeronautica Romana - Romániai Repülő Szövetség) részben zománcozott jelvény (29x26mm) T:1-
32645.

Románia DN "FAR (Federatia Aeronautica Romana - Romániai Repülő Szövetség)" részben zománcozott jelvény (29x26mm) T:1-

3 000 HUF
Románia 10xklf jelvénytétel, közte DN Hargita megye aranyozott, zománcozott fém jelvény + 1977. Függetlenségi háború 100. évfordulója aranyozott, zománcozott fém jelvény T:1-2- közte sérült Romania 10xdiff badge lot, within ND Judetul Harghita gilt, enamelled metal badge + 1977. 100th anniversary of the War of Independence gilt, enamelled metal badge C:UNC-VF within damaged
32646.

Románia 10xklf jelvénytétel, közte DN "Hargita megye" aranyozott, zománcozott fém jelvény + 1977. "Függetlenségi háború 100. évfordulója" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:1-2- közte sérült Romania 10xdiff badge lot, within ND "Judetul Harghita" gilt, enamelled metal badge + 1977. "100th anniversary of the War of Independence" gilt, enamelled metal badge C:UNC-VF within damaged

3 000 HUF
Svájc 1929. Augusztus 1. 1929 fém jelvény. Szign.: Franz Wanger (35x27mm) T:2 Switzerland 1929. 1. August - 1 Aout - 1 Agosto 1929 metal badge. Sign.: Franz Wanger (35x27mm) C:XF
32647.

Svájc 1929. "Augusztus 1. 1929" fém jelvény. Szign.: Franz Wanger (35x27mm) T:2 Switzerland 1929. "1. August - 1 Aout - 1 Agosto 1929" metal badge. Sign.: Franz Wanger (35x27mm) C:XF

2 000 HUF
Szovjetunió ~1990. A 12. ötéves terv alatt végzett munkáért Al jelvény kitöltetlen igazolvánnyal T:1 Soviet Union ~1990. For Communist Labor during 12th Five-Year Plan Al badge with unfilled document C:UNC
32648.

Szovjetunió ~1990. "A 12. ötéves terv alatt végzett munkáért" Al jelvény kitöltetlen igazolvánnyal T:1 Soviet Union ~1990. "For Communist Labor during 12th Five-Year Plan" Al badge with unfilled document C:UNC

2 000 HUF
Szovjetunió DN Hős Anya aranyozott, zománcozott kitüntetés, hátoldalán gravírozott 71961 sorszámmal és Monetnij Dvor gyártói jelzéssel T:2 Soviet Union ND Mother Heroine gilt enamelled medallion with engraved 71961 serial number and Monetniy Dvor makers mark on the backside C:XF
32649.

Szovjetunió DN "Hős Anya" aranyozott, zománcozott kitüntetés, hátoldalán gravírozott "71961" sorszámmal és "Monetnij Dvor" gyártói jelzéssel T:2 Soviet Union ND "Mother Heroine" gilt enamelled medallion with engraved "71961" serial number and "Monetniy Dvor" maker's mark on the backside C:XF

2 000 HUF
45
2xklf külföldi fém cserkészjelvény T:2,2-
32650.

2 200 HUF
5,95
6,47
4db-os szovjet, jugoszláv, bolgár és román kitüntetés, kitüntető jelvény tétel, ritkábban előforduló darabok, mind csavaros hátlappal T:1,1-
32651.

11 000 HUF
29,73
32,35
Vegyes 5db-os jelvény és kitűző tétel, közte Nemzeti Egység Pártja zománcozott gomblyukjelvény, Cserkész és részben zománcozott, a Német Harmadik Birodalom címerét ábrázoló bronz kitűző T:1-,2 egyiken patina
32652.

10 000 HUF
27,03
29,41
5db klf szocialista jelvény, közte Toborzó 1947 IV. kerület zománcozott bronz jelvény, Lenin zománcozott bronz jelvény (23x17mm) T:2,2-
32653.

5db klf szocialista jelvény, közte "Toborzó 1947 IV. kerület" zománcozott bronz jelvény, "Lenin" zománcozott bronz jelvény (23x17mm) T:2,2-

2 000 HUF
10db vegyes magyar és külföldi jelvény szocialista és modern jelvény, közte MKP zománcozott Br jelvény, zsidó jelvények, katonai gomb T:2,2-
32654.

10db vegyes magyar és külföldi jelvény szocialista és modern jelvény, közte "MKP" zománcozott Br jelvény, zsidó jelvények, katonai gomb T:2,2-

2 000 HUF
10db-os vegyes magyar és külföldi jelvény tétel, közte Munkásőr festett bronz jelvény, CFC zománcozott bronz gomblyukjelvény (2x) T:2-3 jelentős zománchibák és patina is
32655.

10db-os vegyes magyar és külföldi jelvény tétel, közte "Munkásőr" festett bronz jelvény, "CFC" zománcozott bronz gomblyukjelvény (2x) T:2-3 jelentős zománchibák és patina is

2 000 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF