Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 91

~1970-1980. Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (7x) T:1-,2
32620.

~1970-1980. "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (7x) T:1-,2

2 000 HUF
~1970-1980. Kiváló Dolgozó kitüntetés, eredeti tokban, többségében miniatűrrel (12x) + Szocialista Brigád kitüntető jelvény miniatűrrel, tokban (9x) T:1-,2
32621.

~1970-1980. "Kiváló Dolgozó" kitüntetés, eredeti tokban, többségében miniatűrrel (12x) + "Szocialista Brigád" kitüntető jelvény miniatűrrel, tokban (9x) T:1-,2

2 000 HUF
~1970-1980. MÁV Pro Ferrovia egyoldalas zománcozott fém plakett tokban (105x90mm) T:1-
32622.

~1970-1980. "MÁV Pro Ferrovia" egyoldalas zománcozott fém plakett tokban (105x90mm) T:1-

3 000 HUF
~1980. Kiváló Ifjú Szakember zománcozott fém jelvény tokban T:1-,2
32623.

~1980. "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott fém jelvény tokban T:1-,2

2 000 HUF
1984. Széchenyi István Gimnázium Budapest 1984 zománcozott fém iskolajelvény (38x23mm) T:1
32624.

1984. "Széchenyi István Gimnázium Budapest 1984" zománcozott fém iskolajelvény (38x23mm) T:1

1 400 HUF
1985. A Munka Érdemrend arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopottas eredeti tokban T:1- NMK 599.
32625.

2 600 HUF
7,03
7,65
1985. Munka Érdemrend bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:1 NMK 601.
32626.

1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:1 NMK 601.

2 000 HUF
~1989. Cu cserkészkalap jelvény (28x23,5mm) T:1-
32627.

800 HUF
~1990. 1956-os Emlékérem / A hazáért és a szabadságért ezüstözött bronz kitüntetés fül és szalag nélkül, miniatűrrel, dísztokban, hátoldalán D.L. Vésnök Kft. gyártói jelzéssel, nem publikált, ritka adományozási forma T:1- patina NMK 749
32628.

~1990. "1956-os Emlékérem / A hazáért és a szabadságért" ezüstözött bronz kitüntetés fül és szalag nélkül, miniatűrrel, dísztokban, hátoldalán "D.L. Vésnök Kft." gyártói jelzéssel, nem publikált, ritka adományozási forma T:1- patina NMK 749

3 800 HUF
10,27
11,18
1991. A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval, rátét nélküli rozettával eredeti tokban T:1 / Hungary 1991. Order of Merit of the Hungarian Republic, Knights Cross, Civilian Grade enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, service ribbon and green enamel rosette, in original case C:UNC NMK 741.
32629.

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval, rátét nélküli rozettával eredeti tokban T:1 / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, service ribbon and green enamel rosette, in original case C:UNC NMK 741.

55 000 HUF
148,65
161,76
1992. A Köz Szolgálatáért Érdemjel ezüst fokozata ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 Hungary 1992. Medal for Public Service, Silver Grade silver plated, enamelled bronze decoration with ribbon and service ribbon with miniature in original case C:UNC NMK.: 775.
32630.

55 000 HUF
148,65
161,76
1993. Kenderes 1993. szeptember 4. Horthy Miklóst ábrázoló jelvény a kormányzó újratemetésének emlékére (2db) T:1-,2 egyikről lekopott a zománc
32631.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF