19069.
430. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
18 000 HUF
Ezüst(Ag) golyós nyaklánc, aranyozott ezüst(Ag) kereszt medállal, nyers csiszolt rubin kövekkel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 13,67 g