Books: Social sciences Number of items: 31
2728799
17195
430
Books: Social sciences
Other collectibles
Herman Ottó: Halászélet, pásztorkodás. Válogatott néprajzi tanulmányok. Vál., szerk., a bevezetést és a jegyzeteket írta: Kósa László. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
1 200 HUF
2760745
17196
430
Books: Social sciences
Other collectibles
Trikál József: Természetbölcselet. Bp., 1924, Szent-István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
1 400 HUF
2765223
17197
430
Books: Social sciences
Other collectibles
Sigmund Freud: Az ősvalami és én. Bp., é.n., Pantheon. Kiadó papírkötés, kissé foltos borítóval.
1 600 HUF
2758044
17198
430
Books: Social sciences
Other collectibles
Dr. Várhalmi Antal Miklós: Rendszerváltás és Korszakváltás a Biztonságvédelmünkben is! Együtt szervezzük meg a Negyedik Magyar Köztársaság új, emberközpontú, XXI. századi Biztonsági Rendszerét! Baja, 2013, szerzői magánkiadás. CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 800 HUF
2715564
17199
430
Books: Social sciences
Other collectibles
Vajda Ákos: Hitelproblémák. Az Országos Nemzeti Club kiadványai 15. Bp., 1937., Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
1 200 HUF
2680441
17200
430
Books: Social sciences
Other collectibles
A zárva várt Nyugat. Kulturális globalizáció Magyarországon. Szerk.: Kovács János Mátyás. Bp., 2002, 2000 / Sík Kiadó, 553 p. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2599434
17201
430
Books: Social sciences
Other collectibles
Kövér György: Biográfia és társadalomtörténet. Bp., 2014, Osiris, 436 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 600 HUF
2654660
17202
430
Books: Social sciences
Other collectibles
1 600 HUF
2642323
17203
430
Books: Social sciences
Other collectibles
1 000 HUF
2744467
17204
430
Books: Social sciences
Other collectibles
Abraham, Rudolf: A modern szocializmus elmélete. Bp., 1934, Népszava. Kiadói félvászon- kötés, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
2741123
17205
430
Books: Social sciences
Other collectibles
Takács Géza: Kiútkeresők. Cigányok iskolai reményei. Magyarország felfedezése. Bp., 2009., Osiris. Kiadói papírkötés.
2740540
17206
430
Books: Social sciences
Other collectibles
William Foothe Whyte: Utcasarki társadalom Bp., 1999. Új mandátum. Kiadói papírkötésben
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035