Books: Social sciences

Number of items: 31

Kabai Imre: Társadalmi rétegződés és életesemények. A magyar fiatalok a posztindusztriális korszakban. Bp., 2006., ÚMK. Kiadói papírkötés.
17207.

800 HUF
2,33
Susan T. Fiske - David L. Hamilton - John A. Bargh: A társak és a társadalom megismerése. Vál. és szerk.: Hunyady György. Osiris Könyvtár. Bp., 2006., Osiris. Kiadói papírkötés.
17208.

800 HUF
2,33
Spéder Zsolt: A szegénység változó arcai. Tények és értelmezések. Bp., 2002, Andorka Rudolf Társadalomtudományi Társaság - Századvég. Kiadói egészvászon-kötés.
17209.

800 HUF
2,33
Bangó Jenő: Útkeresés a posztmodernben. Ember és társadalom a globalizációban és a regionalizációban. (Összegyűjtött szociológiai tanulmányok 2000-2008.) Szociológiai Tanulmányok 1. Aachen-Bp., 2008., Mundus. Kiadói kartonált papírkötés.
17210.

800 HUF
2,33
Társadalomtudományi Bibliographia Budapest Közkönyvtárainak 1926-ik évi szerzeményei alapján. III. évf. Szerk.:Krisztics Sándor. Magyar Sociographiai Intézet kiadványai 8. szám. Bp.,(1927),Pfeifer Ferdinánd. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos, foltos borítóval, volt könyvtári példány, felvágatlan lapokkal.
17211.

1 400 HUF
3,77
4,08
Assimil nyelvköny sorozat 4 kötete: Franciául könnyűszerrel, Olaszul könnyűszerrel, Spanyolul könnyűszerrel, Le nouveau portugais sans peine.
17212.

3 000 HUF
8,09
Balás Károly: Politikai gazdaságtan I. kötet. Bp., 1922, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, 488 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
17213.

2 400 HUF
6,47
7,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.