Number of items: 252

Déryné levelei. Staud Géza 1944-es kötete és további kutatásai nyomán összeállította, valamint jegyzetekkel ellátta: Kelényi István. Miskolc, 1994., Felsőmagyarországi Kiadó. Kiadói papírkötés.
18505.

1 000 HUF
Marjalaki Kiss Lajos /1887-1972/ műveinek válogatott bibliográfiája és Móricz Zsigmondtól kapott levelei. Miskolc, 1987., Miskolc Városi Könyvtár Lévay József Könyvtára. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
18506.

1 600 HUF
18507.

1 000 HUF
18510.

2 000 HUF
Rájátszás. Szívemhez szorítom. Hn., 2015, Magvető-Kultúrkombinát. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Hiányzó CD melléklettel.
18514.

100 HUF
0,27
0,29
18517.

100 HUF
0,27
0,29
18521.

1 000 HUF
18522.

2 000 HUF
Daudet Alfonz:Művész házasságok és egyéb elbeszélések. III. Irodalmi Szecesszió, szerk.: Rózsa Miklós. Bp., 1900., Sachs és Pollák. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borító.
18524.

1 600 HUF
Király Lajos: Fény és árnyék DEDIKÁLT Bp., 1989 Antikva, Kiadói papírkötésben
18525.

1 200 HUF
18526.

1 000 HUF
Szerk.: Harsányi Zsolt et al: A tudás forrása. A szöveg között 285 képpel. Bp., é.n., Tolnai. Aranyozott kiadói félbőr kötésben. Egy helyen sérült, laza kötéssel.
18527.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF