https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Minibooks

Number of items: 10

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Petőfi összes művei 9 db minikönyv
17294.

Petőfi összes művei 9 db minikönyv

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
12,89
EUR
,
13,16
USD
Number of bids:
5
The Book of Hours of Pannonhalma. The Codex Preserved in the Library of the Abbey of Pannonhalma. [A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása]. Bp., 1985, Európa-Helikon. Kiadói bársonykötés.
17295.

The Book of Hours of Pannonhalma. The Codex Preserved in the Library of the Abbey of Pannonhalma. [A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása]. Bp., 1985, Európa-Helikon. Kiadói bársonykötés.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,15
EUR
,
5,26
USD
Number of bids:
1
Állami Biztosító Borsod-Abaúj-Zemplén megyei igazgatósága. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, fém plakettel. Kiadták 1400 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban. Számozatlan példány.
17296.

Állami Biztosító Borsod-Abaúj-Zemplén megyei igazgatósága. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, fém plakettel. Kiadták 1400 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban. Számozatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,64
EUR
,
4,74
USD
Number of bids:
0
Kner Imre és Beatrice Warde találkozása. Bp., 1979, Zrinyi Nyomda. Kiadói nyl-kötésben. Számozott (1500/1379.) példány. kopott
17297.

Kner Imre és Beatrice Warde találkozása. Bp., 1979, Zrinyi Nyomda. Kiadói nyl-kötésben. Számozott (1500/1379.) példány. kopott

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,58
EUR
,
2,63
USD
Number of bids:
0
Tari József: 45 éves a Zsolnay SE/Dozso SE sakkosztálya. Pápa,2020, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés.
17298.

Tari József: 45 éves a Zsolnay SE/Dozso SE sakkosztálya. Pápa,2020, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,15
EUR
,
5,26
USD
Number of bids:
0
A Fészek 1901-1976. Emlékkönyv a Fészek Művészklub alapításának 75. évfordulójára. Szerk.: Demeter Imre, Galambos Tibor. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben. + Gábor Andor: Panoptikum. Összeáll.: Benkő Károly. Bp., 1978, Magyar Újságírók Szövetsége - Kossuth, 61 p. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés.
17299.

A Fészek 1901-1976. Emlékkönyv a Fészek Művészklub alapításának 75. évfordulójára. Szerk.: Demeter Imre, Galambos Tibor. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben. + Gábor Andor: Panoptikum. Összeáll.: Benkő Károly. Bp., 1978, Magyar Újságírók Szövetsége - Kossuth, 61 p. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,58
EUR
,
2,63
USD
Number of bids:
0
Aucasin és Nicolete. Ófrancia széphistória. Fordította Tóth Árpád. Illusztrálta Engel Tevan István. Bp., 1972, Európa könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Megjelent 1850 példányban.
17300.

Aucasin és Nicolete. Ófrancia széphistória. Fordította Tóth Árpád. Illusztrálta Engel Tevan István. Bp., 1972, Európa könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Megjelent 1850 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,58
EUR
,
2,63
USD
Number of bids:
0
Várnai Zseni: Egy harcos asszony írásai. Bp, 1973.,Egyetemi Nyomda. Minikönyv. Készült példányszám 500 fekete és 500 piros számozott példányban. Számozatlan. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
17301.

Várnai Zseni: Egy harcos asszony írásai. Bp, 1973.,Egyetemi Nyomda. Minikönyv. Készült példányszám 500 fekete és 500 piros számozott példányban. Számozatlan. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,58
EUR
,
2,63
USD
Number of bids:
0
Bajai Ferenc: Az Állami Biztosító alapításának 35. évfordulójára. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1984, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (600/347.) példányban.Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
17302.

Bajai Ferenc: Az Állami Biztosító alapításának 35. évfordulójára. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1984, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (600/347.) példányban.Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,12
EUR
,
4,21
USD
Number of bids:
0
Bálint György: Rapszódia az íróasztal mellett. Budapest, 1976, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat, 295 p. Kiadói műbőr kötésben. Készült 1500 példányban. kopott
17303.

Bálint György: Rapszódia az íróasztal mellett. Budapest, 1976, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat, 295 p. Kiadói műbőr kötésben. Készült 1500 példányban. kopott

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,58
EUR
,
2,63
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment