Books: History

Number of items: 100

Chris Scarre: Római császárok krónikája. A római birodalom császárkorának története. Bp.,2008, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan fóliában.
15716.

2 200 HUF
5,95
6,47
15717.

3 000 HUF
2 db könyv: István király emlékezete. Szerk.: Király László. Bp., 1987, Európa. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Csomor Lajos: Magyarország szent koronája. Vaj, 1988, Vay Ádám Múzeum Baráti Köre. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, védőborítón apró sérüléssel.
15718.

1 800 HUF
Matolcsy György: Amerikai birodalom. A jövő forgatókönyvei. Bp., 2015. Pageo. Kiadói papírkötésben
15719.

2 000 HUF
Kopátsy Sándor: TETT A minőség társadalma. Bp., 2022. Pallas Athéné Kiadói vászonkötésben
15720.

3 000 HUF
2 db kiadvány: I. B. Brasinszkij: Szkíta kincsek nyomában. Fordította: Kovanecz Ilona. Bp., 1979, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborító nélkül. + Szkíták aranya. A leningrádi Ermitázs vendégkiállítása. Bp., 1985, Szépművészeti Múzeum. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
15721.

2 400 HUF
David C. Korten: Tőkés társaságok világuralma. Bp., 1996, Magyar Kapu Alapítvány EKF Hálózat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15722.

1 600 HUF
Badiny Jós Ferenc: Káldeától Ister-gamig. I. - A Sumír őstörténet. Buenos Aires, 1971, szerzői. 254 p. Első, emigráns kiadás! Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói kopott papír védőborítóval.
15723.

3 000 HUF
16507.

2 200 HUF
5,95
6,47
16508.

800 HUF
16509.

2 000 HUF
16510.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF