Tétel

2 400 HUF

16

Description:

Vegyes aukciós katalógus tétel, 5 db: Az Ernst - Múzeum aukciói LI. A Kiscelli Kastély régi műtárgyai. II. rész. Valamint egyéb műtárgyak és butorok. Bp., 1935. Ernst Múzeum, 73+3 p.+XX t. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, a borító elvált a könyvtesttől, a gerincen és a borítón kis szakadások, kis sérülések, a könyvtest szétvált, néhány bejelöléssel. VII. Nagy művészeti aukció 1. Dr. D. J. Úr Gyüjteménye. Képek, ezüst, porcellán, szőnyeg. 2. Főúri ezüst, szőnyeg és bútor. A műtárgyakat leírta: Csányi Károly. Bp., 1941.,Gróf Almásy-Teleki Éva Művészeti Intézete, VIII+138+2 p.+XXII t. + 7 p. Benne a pótkatalógussal. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.; XII. Nagy művészeti aukció. Árverésre kerülnek: Főuri és egyéb hagyatékokból származó festmények, ékszerek, szőnyegek, ezüstök, porcellán, butor stb. Bp., 1941.,Gróf Almásy-Teleki Éva Művészeti Intézete,7+X+142+2 p.+ XXXII t. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, foltos.; III. Nagy művészeti aukciója. A műtárgyak szakértői meghatározását: Csányi Károly és Dr. Garas Klára végezték. Bp., 1947., Művészeti Aukciók és Kiállítások, 175+3 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.; VIII. Művészeti aukció különböző kastélyokból. Valamint magángyujteményekből: Festmények, metszetek, szobrok, könyvek, ezüstök, szőnyegek, butorok, porcellánok stb. Bp., 1948., Almásy, Grünberger, Réthi, Rutz és Szilárd Mű- és Régiségkereskedelmi Vállalata, 146 p. Kiadói papírkötés, a borítón hajtásnyommal, a hátsó borítón firkával.;

Share:

Photo of the item taken by : tg