Watches

Number of items: 42

Arany (Au) fehérarany tokos Longines karóra, mechanikus szerkezettel, működik, brillekkel ékítve, jelzett, d: 18mm, bruttó: 9,8g
11781.

200 000 HUF
512,82
526,32
11782.

24 000 HUF
61,54
63,16
Fossil arany színű női karóra, quartz, elemcserére szorul, szép állapotban, dobozában, papírokkal, d: 40 cm
11783.

22 000 HUF
56,41
57,89
1996 Breitling quartz karóra, acél szíjjal, jelzett, eredeti sérült dobozban, papírokkal. Nem jár, nincs kipróbálva. d: 40 mm
11784.

11 000 HUF
28,21
28,95
36
MOM asztali vekker, nem működik, kopott, m: 12 cm
11785.

1 000 HUF
2,56
2,63
11786.

15 000 HUF
38,46
39,47
Felesütős, ingajáratos falióra, festett fém számlappal, működő, jó állapotban, kulccsal, fa tokkal 50 cm
11787.

12 000 HUF
30,77
31,58
Imhof réz asztali óra, mechanikus szerkezettel, működik, m: 25 cm
11788.

18 000 HUF
46,15
47,37
Rhythm falióra, ezüst színű óraházban. A falióra fehér - ezüst számlapos. Arab számos. 1 db ceruza elemmel működik. Átmérője: 35 cm.
11789.

4 000 HUF
10,26
10,53
Casio 1349 ABX-20 kvarc férfi karóra, eredeti dobozában, leírással, használatlan állapotban
11790.

3 000 HUF
7,69
7,89
35
Doxa Anti-Magnetic kézi felhúzós karóra, működik, jó állapotú számlappal, sorszámozott fém tokkal, kisebb kopásnyomokkal, kissé karcos üveggel, d: 35 mm
11791.

5 000 HUF
12,82
13,16
15
Pobeda kézi felhúzós karóra szép számlappal. Jól működik d: 37 mm
11792.

2 000 HUF
5,13
5,26
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.