2 400 HUF
198?-1981 Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, kettő címkén az évszám sérült, de az 1 biztosan 1981, 0,75lx3